Rezervace ubytování

Děti
Období cesty: 2Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Sportovní aktivity v mokrém živlu

Jezera, u kterých lze provozovat sporty nad vodou i pod vodou a ze kterých se dá i pít. Příjemná místa ke koupání a ochlazení po horské túře nebo pro dovádění s dětmi. Ale také divoká voda, burácející řeky, kde čeká dobrodružství. Horní Rakousko má pro vodní sportovce nejedno překvapení.

Horká voda z hlubokých pramenů napájí termální lázně v Horním Rakousku. Kromě léčivých účinků přináší hlavně hluboký pocit uvolnění a klidu.

Divoké i mírné – vodní sporty na hornorakouských řekách a jezerech

Kdo touží po jezerech, ten asi myslí na Salzkammergut. Je tu přesně 76 jezer, obklopených malebnou horskou krajinou. Některá jsou známá a ve své velikosti nepřehlédnutelná. Jiná jsou malá a často skrytá v odlehlých horských údolích. Attersee, největší vnitrozemské jezero v Rakousku, je jedním z nejoblíbenějších jezer pro potápění. Traunsee je eldorádem jachtařů a surfařů. Božské je tyrkysově zelené Wolfgangsee a Mondsee je zase nejteplejším jezerem v regionu. Když jde o kiting, vodní lyžování a wakeboarding, jsou salzkammergutská jezera dobrou adresou.

Rekreační oblast Pyhrn-Priel a region národního parku Kalkalpen jsou zase první volbou pro opravdové dobrodružství. Voda si tady živelnou silou vyhloubila údolí ve vápencových horách. Řada poskytovatelů služeb se v tomto regionu specializovala na milovníky dobrodružství a s kajakem, kánoí nebo na raftu je unášejí do divokých vodních světů.

Vodní plochy, například Dunaj, Traunsee nebo Irrsee jsou pro veslařský sport jako stvořené. Ať už regaty, turistické veslování nebo jen tak na vyzkoušení.

Pádný argument pro vstup do světa veslování: Veslování patří k nejzdravějším sportovním disciplínám na světě.

V roce 2019 se v Horním Rakousku setká světová třída ve veslování

Od 25. srpna do 1. září 2019 se koná Mistrovství světa ve veslování 2019 v Linzi - Ottensheimu, první mistrovství světa v letní olympijské disciplíně v Horním Rakousku! Bude se zde bojovat nejen o medaile z mistrovství světa, ale také o zajištění účasti na olympijských hrách v roce 2020 v Tokiu.

Nenechte si to ujít a buďte u toho, až se Horní Rakousko stane středobodem mezinárodní veslařské scény!

Lisa Farthofer bei Vorbereitungen zum Rudern in Ottensheim in Oberösterreich

Neuvěřitelně se pohybuje
Veslování v Horním Rakousku

Play

Koupání v Horním Rakousku

U jezera, u řeky, na koupališti nebo v termálních lázních

Jezera s průzračně čistou vodou a idylickými místy, která slibují spoustu dobrodružství a romantické západy slunce.

Šumící potoky potoky a řeky, které lákají k namočení nohou.

A termální lázně, které v zimě zahřejí a v létě ochladí - to jsou vodní oázy Horního Rakouska.