Winter in Oberösterreich - Dachstein Krippenstein

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Objednávka katalogů a map

Objednejte si bezplatně a nezávazně materiály s informacemi o dovolené v Horním Rakousku. Požadované informace Vám zašleme poštou v nejbližším možném termínu!

Katalogy
Objednávka
Přidat další katalogy
Objednat teď
 • Horní Rakousko je nám neuvěřitelně blízké (český)

  Horní Rakousko je naším neuvěřitelně blízkým sousedem. Místa je tu dost jak pro cyklisty, vyznavače horských kol, pěší turisty i horolezce, pro ty, kdo se věnují vodním sportům, i pro milovníky kultury a labužníky.

  Shlédnout v PDF formě
 • Horní Rakousko – horský svět plný zážitků (český)

  Sportovní vyžití poskytují nejen cesty a chodníky v horách, v celé oblasti je i několik lezeckých lokalit. Čeká vás příjemné rozptýlení, zážitky a mnoho úžasných míst s jedinečnými výhledy stejně jako napětí a uvolnění. V horách Horního Rakouska najdete tyto dva světy všude vedle sebe.

  Shlédnout v PDF formě
 • Horní Rakousko Průvodce (český)

  Horní Rakousko se představuje: kultura, kulinářství, regiony a to, co u nás můžete zažít. Přijměte naše pozvání a objevujte opravdovost a zvláštnost každý den, stále znovu.

 • Falstaff Spezial – Genussland Oberösterreich

  Kulinářská okružní cesta Horním Rakouskem na 60 stránkách. Speciální vydání časopisu Falstaff na téma Horní Rakousko, země požitků, je věnováno typickým lahůdkám této země – a lidem, kteří je připravují. Pivo, mošt a jemné pálenky. Maso, ryby a zelenina. A to vše proloženo mnoha tipy na restaurace, kde si můžete tyto poklady vychutnat. A ještě něco: spousta receptů, s nimiž vstoupí hornorakouská kuchyně do jídelny u vás doma. K dispozici jen v němčině!

 • Dovolená na statku 2017/2018, německy

  Užijte si pohostinnost rakouského venkova, zažijte hluboce zakořeněné lidové tradice a oddejte se skutečným požitkům. Tam, kde si v produktech vychutnáte i lásku, s níž byly vyrobeny. V katalogu představuje svoji nabídku více než 135 rekreačních statků s ověřenou kvalitou a oceněných dvěma, třemi nebo čtyřmi květinkami.

  Shlédnout v PDF formě
Objednávka katalogů a map

Vaše osobní volba

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Osobní údaje

Osobní údaje