Winter in Oberösterreich - Dachstein Krippenstein

Rezervace ubytování

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Objednávka katalogů a map

Objednejte si bezplatně a nezávazně materiály s informacemi o dovolené v Horním Rakousku. Požadované informace Vám zašleme poštou v nejbližším možném termínu!

  • Mapa Horního Rakouska‚ opravdové zážitky

    Mapa Horního Rakouska‚ opravdové zážitky

    Na této praktické mapě najdete přehledné informace o prázdninové destinaci Horní Rakousko, spolu se 16 nejzajímavějšími místy, které byste neměli ve svém itineráři vynechat.

  • Horní Rakousko Průvodce (český)

    Horní Rakousko Průvodce (český)

    Horní Rakousko se představuje: kultura, kulinářství, regiony a to, co u nás můžete zažít. Přijměte naše pozvání a objevujte opravdovost a zvláštnost každý den, stále znovu.

  • Nejlepší lyžařské areály v Horním Rakousku

    Nejlepší lyžařské areály v Horním Rakousku

    Sedm lyžařských areálů v Horním Rakousku se řadí k oblastem, kde lze strávit příjemnou zimní dovolenou s celou rodinou, aniž byste museli jezdit příliš daleko. V této přehledné brožurce vám představíme jednotlivé lyžařské areály a zároveň se dozvíte pět důvodů, proč strávit dovolenou na lyžích právě v Horním Rakousku.

Objednávka katalogů a map

Vaše osobní volba

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Osobní údaje

Osobní údaje

Vámi sdělené údaje, (jméno, příjmení, adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, e-mailová adresa, telefon) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány pouze pro zasílání požadovaných produktů a budou předány pouze v případě, že to bude zapotřebí z hlediska zpracování (např. poskytovatelům služeb v turistice, zpracovateli poptávky). S potěšením vám předáme rovněž aktuální vydání katalogu. Pokud si nepřejete žádné další poštovní zásilky, můžete jejich zasílání kdykoli zrušit na e-mailové adrese: abbestellen@obeoesterreich.at. Viz také Prohlášení o ochraně osobních údajů!