© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Bergerlebnisse in der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich
Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.
Hledám
Hledat
Zavřít

Objednávka katalogů a map

Objednejte si bezplatně a nezávazně materiály s informacemi o dovolené v Horním Rakousku. Požadované informace Vám zašleme poštou v nejbližším možném termínu!

 • © Horní Rakousku: Báječná dovolená u sousedů
  Horní Rakousku: Báječná dovolená u sousedů

  Horní Rakousku: Báječná dovolená u sousedů

  Báječná dovolená u sousedů v Horním Rakousku jsou tipy a nabídky 5-ti regionů na výlety a pobyt v roce 2022: Linec, Steyr a region národního parku, Dunajský region, Vitalwelt Bad Schallerbach a Salzkammergut přehledně včetně mapy.

 • © Mapa Horního Rakouska‚ opravdové zážitky
  Oberösterreich Karte 'Echt erlebenswert' tschech.

  Mapa Horního Rakouska‚ opravdové zážitky

  Na této praktické mapě najdete přehledné informace o prázdninové destinaci Horní Rakousko, spolu se 16 nejzajímavějšími místy, které byste neměli ve svém itineráři vynechat.

 • © Horní Rakousko Průvodce (český)
  Oberösterreich Reiseführer (tschechisch)

  Horní Rakousko Průvodce (český)

  Horní Rakousko se představuje: kultura, kulinářství, regiony a to, co u nás můžete zažít. Přijměte naše pozvání a objevujte opravdovost a zvláštnost každý den, stále znovu.

Objednávka katalogů a map

Vaše osobní volba

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Osobní údaje

Osobní údaje

Vámi poskytnuté údaje (titul, jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa; nepovinně: titul, telefon) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH použity výhradně pro zaslání požadovaných produktů a pro potvrzení objednávky a odeslání a budou předány pouze v případě, že to zpracování vyžaduje (např. poskytovatelům služeb v oblasti cestovního ruchu, zpracovatelům objednávek). Rádi vám také zašleme příslušné nové číslo. Pokud si nepřejete dostávat další poštovní zásilky, můžete to kdykoli zrušit zasláním e-mailu na adresu: abbestellen@obeoesterreich.at. Viz také Prohlášení o ochraně osobních údajů!