Aussicht genießen in Oberösterreich

Rezervace ubytování

Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Celková cena:
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Objednávka katalogů a map

Objednejte si bezplatně a nezávazně materiály s informacemi o dovolené v Horním Rakousku. Požadované informace Vám zašleme poštou v nejbližším možném termínu!

Katalogy
Objednávka
Přidat další katalogy
Objednat teď
 • Horní Rakousko je nám neuvěřitelně blízké (český)

  Horní Rakousko je naším neuvěřitelně blízkým sousedem. Místa je tu dost jak pro cyklisty, vyznavače horských kol, pěší turisty i horolezce, pro ty, kdo se věnují vodním sportům, i pro milovníky kultury a labužníky.

  Shlédnout v PDF formě
 • Horní Rakousko – horský svět plný zážitků (český)

  Sportovní vyžití poskytují nejen cesty a chodníky v horách, v celé oblasti je i několik lezeckých lokalit. Čeká vás příjemné rozptýlení, zážitky a mnoho úžasných míst s jedinečnými výhledy stejně jako napětí a uvolnění. V horách Horního Rakouska najdete tyto dva světy všude vedle sebe.

  Shlédnout v PDF formě
 • Horní Rakousko Průvodce (český)

  Horní Rakousko se představuje: kultura, kulinářství, regiony a to, co u nás můžete zažít. Přijměte naše pozvání a objevujte opravdovost a zvláštnost každý den, stále znovu.

Objednávka katalogů a map

Vaše osobní volba

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Osobní údaje

Osobní údaje

Vámi sdělené údaje, (jméno, příjmení, adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, e-mailová adresa, telefon) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány pouze pro zasílání požadovaných produktů a budou předány pouze v případě, že to bude zapotřebí z hlediska zpracování (např. poskytovatelům služeb v turistice, zpracovateli poptávky). S potěšením vám předáme rovněž aktuální vydání katalogu. Pokud si nepřejete žádné další poštovní zásilky, můžete jejich zasílání kdykoli zrušit na e-mailové adrese: abbestellen@obeoesterreich.at.