© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Bergerlebnisse in der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich
Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Objednávka katalogů a map

Objednejte si bezplatně a nezávazně materiály s informacemi o dovolené v Horním Rakousku. Požadované informace Vám zašleme poštou v nejbližším možném termínu!

 • © Mapa Horního Rakouska‚ opravdové zážitky
  Oberösterreich Karte 'Echt erlebenswert' tschech.

  Mapa Horního Rakouska‚ opravdové zážitky

  Na této praktické mapě najdete přehledné informace o prázdninové destinaci Horní Rakousko, spolu se 16 nejzajímavějšími místy, které byste neměli ve svém itineráři vynechat.

 • © Horní Rakousko Průvodce (český)
  Oberösterreich Reiseführer (tschechisch)

  Horní Rakousko Průvodce (český)

  Horní Rakousko se představuje: kultura, kulinářství, regiony a to, co u nás můžete zažít. Přijměte naše pozvání a objevujte opravdovost a zvláštnost každý den, stále znovu.

Objednávka katalogů a map

Vaše osobní volba

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Osobní údaje

Osobní údaje

Na naší webové stránce si můžete vyžádat katalogy, mapy apod. Vámi zadané údaje (oslovení, jméno, příjmení, adresa, e-mail; volitelně: titul, telefon) budou využity výlučně za účelem zaslání požadovaných produktů, jakož i pro potvrzení objednávky a jejího odeslání. Výše uvedené údaje budou postoupeny třetím stranám (např. poskytovatelé turistických služeb, zpracovatelé zakázky) pouze v případě, že to bude vyžadovat zpracování objednávky. S potěšením vám předáme rovněž aktuální vydání katalogu. Pokud si nepřejete žádné další poštovní zásilky, můžete jejich zasílání kdykoli zrušit na e-mailové adrese: abbestellen@obeoesterreich.at. Viz také Prohlášení o ochraně osobních údajů!