Skigebiet Hochficht im Böhmerwald

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Sjezdovky a běžkařské stopy v Horním Rakousku

Objevte zimní radosti za rohem v Horním Rakousku

 

Co tak strávit zimní prázdniny v Rakousku? Pokud hledáte zcela mimořádnou lyžařskou dovolenou, najdete ji v Horním Rakousku. Protože tady si můžete užívat zimních sportů přesně podle svého gusta! Bez ohledu na to, jestli máte rodinu s lyžaři začátečníky, jestli jste amatérský sportovní lyžař, suverénní freerider nebo malý špunt, který si chce stavět sněhuláky. Užijte si svou zimní dovolenou na skvěle upravených sjezdovkách, obklopeni ohromující kulisou přírody nebo jednoduše v některé z nesčetných horských chat na vrcholcích hor nebo v údolí. Tohle budou prázdniny na lyžích jako z obrázkové knížky.

Zima už je tak blízko

 

Zima je někdy mírná, jindy silná. Horní Rakousko je v každém případě připraveno na opravdové zimní radovánky. Jeho lyžařská střediska od Dachsteinu na jihu, až po Hochficht na severu lákají na strhující zážitky v prašanu, jak pro rodiny s dětmi a začátečníky, tak pro amatérské sportovce i nezkrotné freeridery.

Běžkování v Horním Rakousku