©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Stefan Mayerhofer: Natur erleben in den Wäldern in Oberösterreich
Natur erleben in den Wäldern in Oberösterreich
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Cykloturistika a koupání v Horním Rakousku

Když se vydáte na kolech po cyklostezkách Horního Rakouska, nezapomeňte si přibalit plavky. Po náročné jízdě se určitě rádi osvěžíte v křišťálově čistých jezerech a řekách.

Při cestách na kole po Horním Rakousku budete mít vždycky štěstí, protože k některému z jezer to nikdy není příliš daleko. Attersee, Traunsee, Wolfgangsee, Mondsee a jak se ještě všechna jmenují. Osvěžující zastávku na koupání si můžete udělat i zcela spontánně.

Když nebudete právě projíždět rájem jezer, neznamená to, že se nemůžete ochladit při koupání. Také v nejbližším okolí Dunajské cyklostezky najdete spoustu míst vhodných ke koupání nebo jezer, která zaženou vedro. Pokud na některé z cyklostezek podél řeky nebudete mít poblíž žádné místo vyhrazené přímo ke koupání, můžete si osvěžit v chladivé vodě aspoň tváře a nohy, abyste načerpali sil a pokračovali v cestě ještě s větším elánem.

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).