Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Rezervace ubytování

Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Celková cena:
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Attersee

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Kontakt & servis

Tourismusverband Attersee-Salzkammergut
Nußdorferstraße 15
4864 Attersee am Attersee

Telefon: +43 7666 7719
Fax: +43 7666 771919
E-Mail: info@attersee.at
Web: attersee.salzkammergut.at

Kontakt & servis

Tourismusverband Attersee-Salzkammergut
Nußdorferstraße 15
4864 Attersee am Attersee

Telefon: +43 7666 7719
Fax: +43 7666 771919
E-Mail: info@attersee.at
Web: attersee.salzkammergut.at

Zvláštní vlastnosti
Kouzlo Atterského jezera - Attersee a nádherná krajina Vás také pohltí a nadchnou ....

Dovolená má v oblasti kolem Atterského jezera dlouhou tradici. Není divu, protože co by mohlo přinášet lepší odpočinek, než se uvolnit v přitažlivé a pestré krajině regionu Salzkammergut.

Atterské jezero jako nádherné jezero na koupání s vodou, která se dá pít, nabízí ideální předpoklady pro dovolenou s celou rodinou. I vodní sportovci - ti nad i pod vodou - najdou ideální podmínky na největším vnitrozemském jezeře Rakouska, které láká každoročně návštěvníky z celého světa.
V sedmi malých městech kolem "k životnímu prostředí šetrného" Atterského jezera najde člověk hlavně v letních měsících živou a temperamentní prázdninovou atmosféru.
Oblast, region

Kouzlo Atterského jezera - Attersee a nádherná krajina Vás také pohltí a nadchnou .... Dovolená má v oblasti kolem Atterského jezera dlouhou tradici. Není divu, protože co by mohlo přinášet lepší odpočinek, než se uvolnit v přitažlivé a pestré krajině regionu Salzkammergut....