Rohrauerhaus horském kole MTB9
- vhodné pro rodiny
- možnost ubytování
Interaktivní výškový profil
Vytvořit PDF
CZ: Tour-Details
Číslo turistické cesty: MTB 9
výchozí místo: 4582 Spital am Pyhrn
Cílové místo: 4582 Spital am Pyhrn
délka trvání: 2h 57m
délka: 19,8 kilometer
Výškové metry (vzestupně): 1.000m
Výškové metry (sestupně): 1.000m
nejnižší bod: 641m
nejvyšší bod: 1.312m
Obtížnost: střední
Kondice: střední
panoráma: skvělé panorama
povrch cesty:
Asfalt, štěrk, suť, Turistická cesta, Ostatní
powered by TOURDATA
Na horském kole přes část Spitaler panoramatické prohlídky na Rohrauerhaus.
Prohlídka horských kol začíná na krytém parkovišti v Spital am Pyhrn a nejprve vede do ráje mládeže Lindenhof. Za vidlicí odbočte vlevo a ihned vlevo po železničním podjezdu. Nyní po silnici, pak se to změní vpravo na štěrkovou cestu, než se vrátíte k asfaltu výše a musíte odbočit doleva. Nyní jděte po silnici, která vede kolem zdroje Pantl, odkud pochází přívod pitné vody, a poté bariérou a okamžitě odešel do domu. Za domem stoupá cesta vpravo a na další křižovatce jeďte po levé straně. Po krátké vzdálenosti z kopce zahněte doleva a pokračujte po silnici k elektrárně. Odtud sestoupí cesta lesní cestou a zůstanete vlevo na nákladní cestě Bosruck. Nyní pojedete po nákladní cestě vlevo po Bosruckhütte. Odtud dále po silnici do Rohrauerhausu. Stejným způsobem se můžete vrátit zpět nebo vrátit trasu zboží zpět do výchozího bodu.
Prohlídka horských kol začíná na krytém parkovišti v Spital am Pyhrn a nejprve vede do ráje mládeže Lindenhof. Za vidlicí odbočte vlevo a ihned vlevo po železničním podjezdu. Nyní po silnici, pak se to změní vpravo na štěrkovou cestu, než se vrátíte k asfaltu výše a musíte odbočit doleva. Nyní jděte po silnici, která vede kolem zdroje Pantl, odkud pochází přívod pitné vody, a poté bariérou a okamžitě odešel do domu. Za domem stoupá cesta vpravo a na další křižovatce jeďte po levé straně. Po krátké vzdálenosti z kopce zahněte doleva a pokračujte po silnici k elektrárně. Odtud sestoupí cesta lesní cestou a zůstanete vlevo na nákladní cestě Bosruck. Nyní pojedete po nákladní cestě vlevo po Bosruckhütte. Odtud dále po silnici do Rohrauerhausu. Stejným způsobem se můžete vrátit zpět nebo vrátit trasu zboží zpět do výchozího bodu.
výchozí bod: Krytý bazén v Spital am Pyhrn
cílový bod: Rohrauerhaus
další informace:
- možnost ubytování
- možnost zajistit stravu
detaily Mountainbike - horké kolo
- jízdní technika, technika jízdy: střední
Cyklistika a horská kola jsou povoleny od 15. dubna do 31. října 2 hodiny po východu slunce do 1 hodiny před západem slunce a jsou povoleny pouze na vyznačených trasách. Některé cyklistické stezky jsou také označeny jako turistické stezky nebo stezky pro uzdy. Vždy se spolehněte na nadcházející turisty nebo jezdce!
dosažitelnost / příjezd
Z výjezdu z dálnice Spital am Pyhrn (A9) zahněte doleva na Spital am Pyhrn. Počáteční a koncový bod je na krytém parkovišti.
- Vhodné pro skupiny
- Vhodné pro školní třídy
- Vhodné pro mladistvé
- Vhodné pro jednotlivce
- Vhodné s přáteli
- Vhodné ve dvou
- jaro
- léto
- podzim
O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.
Stiftsplatz 1
4582 Spital am Pyhrn
telefon +43 7563 249
fax +43 7563 249 - 20
E-Mail spital@pyhrn-priel.net
web www.urlaubsregion-pyhrn-priel.at
http://www.urlaubsregion-pyhrn-priel.at
Interaktivní výškový profil
Vytvořit PDF
CZ: Tour-Details
Číslo turistické cesty: MTB 9
výchozí místo: 4582 Spital am Pyhrn
Cílové místo: 4582 Spital am Pyhrn
délka trvání: 2h 57m
délka: 19,8 kilometer
Výškové metry (vzestupně): 1.000m
Výškové metry (sestupně): 1.000m
nejnižší bod: 641m
nejvyšší bod: 1.312m
Obtížnost: střední
Kondice: střední
panoráma: skvělé panorama
povrch cesty:
Asfalt, štěrk, suť, Turistická cesta, Ostatní
powered by TOURDATA