Bad Hall Rennrad Tour Kultour
Interaktivní výškový profil
Vytvořit PDF
CZ: Tour-Details
výchozí místo: 4540 Bad Hall
Cílové místo: 4540 Bad Hall
délka trvání: 4h 27m
délka: 117,0 kilometer
Výškové metry (vzestupně): 1.616m
Výškové metry (sestupně): 1.622m
Obtížnost: těžký, -á,-é
Kondice: těžký, -á,-é
panoráma: skvělé panorama
povrch cesty:
Asfalt
powered by TOURDATA
Jízda ke 3 klášterům, Schlierbach, Kremsmünster a St Florian, se stoupáním (Oberschlierbach) na začátku a před St Florian.
Prohlídka, která je okořeněná kulturními zajímavostmi, začíná v klidu: přes Adlwang, známý svým "Augenbründlem" a "zlatými sobotními nocemi" (v říjnu Kirtag), do Nußbachu. Tam se stoupání do Oberschlierbachu po polní cestě "Thürschelm" stává sportovním, pak logicky rychlým - sjezd do Kirchdorfu má vysokorychlostní potenciál. První ze tří opatství, Schlierbach, se krčí na mírných svazích údolí Krems, kterým se na kole dostanete až do Hofernu. Pak se vydáte po širokém dně údolí přes venkovské osady do Wartbergu, odkud krátce vyjedete do Ried im Traunkreis. Za opatstvím číslo dvě, Kremsmünsterem, se průměrná rychlost výrazně zvýší - trasa pokračuje po proudu řeky Krems do Ansfeldenu, odkud se vydáte po "Scheibenschupferl" ke třetímu a poslednímu opatství. Za Svatým Floriánem vede cesta domů z centra Horního Rakouska po okresních silnicích s malým provozem. Šetřete síly na mírné, ale plynulé stoupání na jih ...
Prohlídka, která je okořeněná kulturními zajímavostmi, začíná v klidu: přes Adlwang, známý svým "Augenbründlem" a "zlatými sobotními nocemi" (v říjnu Kirtag), do Nußbachu. Tam se stoupání do Oberschlierbachu po polní cestě "Thürschelm" stává sportovním, pak logicky rychlým - sjezd do Kirchdorfu má vysokorychlostní potenciál. První ze tří opatství, Schlierbach, se krčí na mírných svazích údolí Krems, kterým se na kole dostanete až do Hofernu. Pak se vydáte po širokém dně údolí přes venkovské osady do Wartbergu, odkud krátce vyjedete do Ried im Traunkreis. Za opatstvím číslo dvě, Kremsmünsterem, se průměrná rychlost výrazně zvýší - trasa pokračuje po proudu řeky Krems do Ansfeldenu, odkud se vydáte po "Scheibenschupferl" ke třetímu a poslednímu opatství. Za Svatým Floriánem vede cesta domů z centra Horního Rakouska po okresních silnicích s malým provozem. Šetřete síly na mírné, ale plynulé stoupání na jih ...
- Vhodné pro jednotlivce
- Vhodné s přáteli
- Vhodné ve dvou
- jaro
- léto
- podzim
O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.
Kurpromenade 1
4540 Bad Hall
telefon +43 7258 7200 - 0
E-Mail info@badhall.at
web www.badhall.at
http://www.badhall.at
Interaktivní výškový profil
Vytvořit PDF
CZ: Tour-Details
výchozí místo: 4540 Bad Hall
Cílové místo: 4540 Bad Hall
délka trvání: 4h 27m
délka: 117,0 kilometer
Výškové metry (vzestupně): 1.616m
Výškové metry (sestupně): 1.622m
Obtížnost: těžký, -á,-é
Kondice: těžký, -á,-é
panoráma: skvělé panorama
povrch cesty:
Asfalt
powered by TOURDATA