Okruh Karleckrunde
- okružní cesta
- možnost ubytování
Interaktivní výškový profil
Vytvořit PDF
CZ: Tour-Details
Číslo turistické cesty: 601, 613, 630
výchozí místo: 4582 Spital am Pyhrn
Cílové místo: 4582 Spital am Pyhrn
délka trvání: 3h 45m
délka: 8,8 kilometer
Výškové metry (vzestupně): 591m
Výškové metry (sestupně): 584m
nejnižší bod: 1.059m
nejvyšší bod: 1.423m
Obtížnost: střední
Kondice: střední
panoráma: skvělé panorama
povrch cesty:
Turistická cesta
powered by TOURDATA
Cesta číslo: 601, 613
Doba chůze: přibl. 3 hod.
Stupeň těžkosti: červená
Možnost pozastavení: Rohrauerhaus, horská chata Bosruck Výchozím bodem je horská chata Bosruckhütte ve Spitalu am Pyhrn. Odtud se vydáte na turistickou stezku č. 601 směrem na Rohrauerhaus až ke křižovatce lesní cesty, kde se dáte doprava u výšiny zvané Brandtner-Höhe (viz turistické značení stezky).
V mírném stoupání pokračujete k Arlingalm a horskému sedlu Arlingsattel. Odtud vede turistická stezka č. 613 dolů směrem na Ardning. Na štýrské straně přejdete strmým úsekem přes horskou louku k lesní cestě, na které se dáte doleva. V mírném stoupání vede lesní cesta k chatě Bacheralm (není obhospodařovaná) a přes mírné stoupání přes louku k „Pyhrgas Gatterl“ s nádherným výhledem na Hallermauern.
Po turistické stezce č. 601 se za několik málo minut dostanete k domu Rohrauerhaus. Odtud vede stezka č. 601 zpět k výchozímu bodu, chatě Bosruckhütte.
Doba chůze: přibl. 3 hod.
Stupeň těžkosti: červená
Možnost pozastavení: Rohrauerhaus, horská chata Bosruck Výchozím bodem je horská chata Bosruckhütte ve Spitalu am Pyhrn. Odtud se vydáte na turistickou stezku č. 601 směrem na Rohrauerhaus až ke křižovatce lesní cesty, kde se dáte doprava u výšiny zvané Brandtner-Höhe (viz turistické značení stezky).
V mírném stoupání pokračujete k Arlingalm a horskému sedlu Arlingsattel. Odtud vede turistická stezka č. 613 dolů směrem na Ardning. Na štýrské straně přejdete strmým úsekem přes horskou louku k lesní cestě, na které se dáte doleva. V mírném stoupání vede lesní cesta k chatě Bacheralm (není obhospodařovaná) a přes mírné stoupání přes louku k „Pyhrgas Gatterl“ s nádherným výhledem na Hallermauern.
Po turistické stezce č. 601 se za několik málo minut dostanete k domu Rohrauerhaus. Odtud vede stezka č. 601 zpět k výchozímu bodu, chatě Bosruckhütte.
výchozí bod: Bosruckhütte
další informace:
- okružní cesta
- možnost ubytování
- možnost zajistit stravu
dosažitelnost / příjezd
Parkování u Bosruckhütte
Výhodné roční období
- jaro
- léto
- podzim
O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.
Stiftsplatz 1
4582 Spital am Pyhrn
telefon +43 7563 249
fax +43 7563 249 - 20
E-Mail spital@pyhrn-priel.net
web www.urlaubsregion-pyhrn-priel.at
https://www.urlaubsregion-pyhrn-priel.at
Interaktivní výškový profil
Vytvořit PDF
CZ: Tour-Details
Číslo turistické cesty: 601, 613, 630
výchozí místo: 4582 Spital am Pyhrn
Cílové místo: 4582 Spital am Pyhrn
délka trvání: 3h 45m
délka: 8,8 kilometer
Výškové metry (vzestupně): 591m
Výškové metry (sestupně): 584m
nejnižší bod: 1.059m
nejvyšší bod: 1.423m
Obtížnost: střední
Kondice: střední
panoráma: skvělé panorama
povrch cesty:
Turistická cesta
powered by TOURDATA