© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Moritz Ablinger: Paar in der Abendsonne am Campingplatz in Berau St. Wolfgang im Salzkammergut.
Paar in der Abendsonne am Campingplatz in Berau St. Wolfgang im Salzkammergut. Ein weißer Camping Van steht auf dem Stellplatz direkt am Seeufer des Wolfgangsees. Die Sonne geht gerade unter. Die Frau sitzt in einem Camping Sessel und der Mann steht neben dem Van.
Hledám
Hledat
Zavřít

Kempování v Horním Rakousku

Ležet pod baldachýnem nočního nebe, počítat hvězdy a probouzet se za zpěvu ptáků. Nezní to báječně? Dovolená v kempu však není jen pro ty, kteří se na dovolené chtějí obejít bez všech vymožeností moderní domácnosti, ale také pro ty, kteří se chtějí zase jednou uzemnit a soustředit se na to nejdůležitější. Protože při glampingu - luxusní verzi kempování - si užijete veškerý komfort a můžete se nechat opravdu hýčkat. Ať už se rozhodnete pro cokoli, je dovolená v kempu rozhodně to pravé pro ty, kdo jsou rádi uprostřed přírody.

© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Moritz Ablinger: Paar beim Kaffee kochen am Campingplatz Berau St. Wolfgang im Salzkammergut.
Paar beim Kaffee kochen am Campingplatz Berau St. Wolfgang im Salzkammergut. Sie sind beide gut gelaunt und lächeln. Eine Kaffeekanne steht auf einem mobilen Camping Herd neben dem Camping Van.

Kempování
v Horním Rakousku

video

Glamping

Pojem Glamping se skládá ze slov „glamour“ a „camping“. V rámci této skvělé kombinace je kladen největší důraz na zážitek z přírody se současným zachováním jisté dávky luxusu. Ubytovat se můžete v chatkách, teepee, nebo třeba obytných sudech.

To nejlepší z kempování v Horním Rakousku

Níže bychom vám rádi představili pět hornorakouských kempů s nejvyššími oceněními od Campsite-Award, camping.info-Award, jakož i ADAC-Tipp a/nebo velmi dobrým hodnocením ze strany hostů. Tato místa samozřejmě redakce osobně vyzkoušela.

Tajné tipy pro kempování uprostřed přírody

Co je malé, to je milé. Tyto čtyři malé kempy mohou táborníkům nabídnout jen několik málo stanovišť. Nejdůležitější je zde však výjimečná poloha a zážitek z přírody. Přístup může být místy trochu užší a úroveň sociálního zařízení je čistě praktická. Ale klid a rekreační přínos jsou zde nepřekonatelné. Přesně to pravé pro milovníky přírody.