© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Moritz Ablinger: Paar in der Abendsonne am Campingplatz in Berau St. Wolfgang im Salzkammergut.
Paar in der Abendsonne am Campingplatz in Berau St. Wolfgang im Salzkammergut. Ein weißer Camping Van steht auf dem Stellplatz direkt am Seeufer des Wolfgangsees. Die Sonne geht gerade unter. Die Frau sitzt in einem Camping Sessel und der Mann steht neben dem Van.
Hledám
Hledat
Zavřít

Glamping v Horním Rakousku

V popředí stojí zážitek z přírody. Kemp je zasazen do nádherné krajiny - ať už uprostřed lesa, na břehu jezera či řeky, nebo v parku. Poloha je ideální pro rána prosycená zpěvem ptáků, a usínání s výhledem na hvězdnou oblohu. Na rozdíl od kempů se nejedná o ubytování v obyčejných stanech. Glamping zahrnuje spaní v bungalovech, karavanech, chatkách nebo dokonce v obytných sudech či teepee. Ty jsou obvykle poměrně prostorné a většinou velmi dobře vybavené - s lůžky, koupelnami, vybavením na vaření a často také s terasou a exkluzivními detaily.

V Horním Rakousku je šest možností, jak si užít přírodu a luxus: u jezera, v korunách stromů, v přírodním zážitkovém parku a na břehu Dunaje. Objevte luxusní dovolenou uprostřed přírody v Horním Rakousku a nechte se překvapit širokou nabídkou ubytování.