©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Moritz Ablinger: Horská cyklistika v národním parku Kalkalpen
Horská cyklistika v národním parku Kalkalpen
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Dovolená na horských kolech v Horním Rakousku

Co k tomu potřebujete?

Když jede horské kolo na dovolenou, má velmi specifické potřeby. Noc chce strávit bezpečně uzamčené. Po túře chce, abyste ho důkladně umyli. A musí mít jistotu, že o jeho majitele je po všech stránkách dobře postaráno a že najde tu správnou cestu na každé nové túře nebo etapě.

Specialisté v cyklistických centrech v regionu Salzkammergut a v národním parku Kalkalpen to vědí a dokáží zajistit přesně tyto podmínky pro vydařenou dovolenou na horských kolech. Od snídaně pro sportovce a uzamčenou kolárnu přes umývárnu kol až po exkluzivní tipy na túry pro další den.

A platí to pro každou myslitelnou formu cyklistické dovolené. Nezáleží na tom, jestli plánujete individuální cestu, pobytovou cyklistickou dovolenou nebo vícedenní túru od hory k hoře s naplánovanou trasou a přepravou zavazadel.

Plánování dovolené na horských kolech

Zde najdete všechno, co potřebujete k naplánování dovolené na horských kolech:

©
© Foto: KTM Fahrrad: Horští cyklisté v cyklistickém parku Wurbauerkogel v regionu Pyhrn-Priel
Horští cyklisté v cyklistickém parku Wurbauerkogel v regionu Pyhrn-Priel

Bikepark Wurbauerkogel