Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Mühlviertel

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Kontakt & servis

Mühlviertel Tourismus Information
Hauptstraße 2
4160 Aigen-Schlägl

E-Mail: info@muehlviertel.at
Web: www.muehlviertel.at

powered by TOURDATA

Kontakt & servis

Mühlviertel Tourismus Information
Hauptstraße 2
4160 Aigen-Schlägl

E-Mail: info@muehlviertel.at
Web: www.muehlviertel.at

Zvláštní vlastnosti
Mühlviertel – „dovolená s přehledem“


Od Dunaje se směrem k severu rozprostírá náhorní plošina Mühlviertelu. Pomalu, leč vytrvale se krajina zvedá až k vrcholkům Šumavy, kde Horní Rakousko hraničí s Jihočeským krajem a Bavorskem. Tento region má osobitý ráz. Žulové podloží tu vytváří sice drsnou, ale zároveň oblažující a přívětivou krajinu, která zve v každém ročním období k pohybu v přírodě a nabízí překvapivé výhledy až na Alpy.
 
Síla Mühlviertelu spočívá v klidu a rozvážnosti. Toho ve svůj prospěch využívají jeho hosté. Napojí se na energii Mühlviertelu, aby si dopřáli příjemnou zastávku a odpočinek: zpomalit, poznat nové, načerpat energii, než se člověk vrátí na cestu všedního dne. 
Oblast, region
Mühlviertel

Mühlviertel – „dovolená s přehledem“ Od Dunaje se směrem k severu rozprostírá náhorní plošina Mühlviertelu. Pomalu, leč vytrvale se krajina zvedá až k vrcholkům Šumavy, kde Horní Rakousko hraničí s Jihočeským krajem a Bavorskem. Tento region má osobitý...