©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/David Lugmayr: Winter in Oberösterreich
Winter in Oberösterreich - Dachstein Krippenstein
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Static Map

Lodní doprava Mondsee Schifffahrt rodiny Hemetsberger

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).
Zvláštní vlastnosti
vhodné za každého počasí
vhodné pro skupiny
vhodné pro kočárky
bezbarierový
bjevte krajinu jezera Mondsee z lodi klouzající po vodách jezera: Loď MS Herzog-Odilo Vás uvítá moderním pohodlím při uvolňující "křížové plavbě" po jezeře Mondsee.

Kapitán Vás upozorní na okolní pamětihodnosti: "Vyprávění historek a pověstí o pohnuté minulosti krajiny MondSeeLand". Půjčte si elektrický člun, loďku nebo šlapadlo a vychutnejte si romantický výlet na jezeře Mondsee.
20% sleva při koupi 10 jízd, slevy na půldenní nebo celodenní vypůjčení plachetnice.

Tel. v přístavišti: +43(0)6232 2195
Po dohodě nabízíme také výroční, svatební a další plavby. Paní Bettina už se těší na plavby s lesním mužíčkem Klabautermännlein a na palubní párty pro náctileté. Je to jediná paní kapitánka na jezeře Mondsee a s jistotou kormidluje na vodách Mondského jezera.

Člen spolku "Svatby v krajině MondSeeLand"

"Láska nespočívá v tom, že ze sebe dva lidé nespustí oči, ale v tom, že oba hledí stejným směrem."

Kontakt & servis

Lodní doprava Mondsee Schifffahrt rodiny Hemetsberger
Seebadstraße 1
5310 Mondsee am Mondsee

Telefon: +43 6232 4934
Mobilní: +43 664 4934684
Fax: +43 6232 31640
E-Mail: office@mondseeschifffahrt.com
Web: www.eventschiff.at
Web: www.mondseeschifffahrt.com

Kontaktní osoba
rodina Bettina & Peter Hemetsberger
Seebadstraße 1
5310 Mondsee am Mondsee

Telefon: +43 6232 4934-0
Mobilní: +43 664 4934684
E-Mail: office@mondseeschifffahrt.com
web: www.mondseeschifffahrt.com

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA

Vůči uživatelům

UPOZORNĚNÍ:

1. Prezentovaná koupaliště, příp. přístupy k vodě je třeba považovat za bezplatné návrhy a slouží výhradně jako nezávazná informace. Nemáme v úmyslu uzavřít s uživateli tohoto webu smlouvu. V důsledku využití dat není mezi námi uzavřena žádná smlouva. Data smí být použita pouze pro soukromé využití; jakékoliv komerční využití je zakázáno. Zejména není dovoleno nabízet data na komerčně provozovaných webových stránkách, výměnných platformách atd., nebo je použít k vývoji komerčních produktů. Stažením nezíská žádný uživatel práva k dotčeným datům.

Námi poskytnuté informace v rubrice 'Sport a volný čas – Vody ke koupání' byly vytvořeny s maximální péčí; přesto nepřebíráme žádnou odpovědnost za správnost a úplnost informací.

Informace poskytnuté v rubrice 'Sport a volný čas – Vody ke koupání' nebyly poskytnuty z naší strany, ale ze strany třetích osob (§ 16 ECG). Nemáme žádný vliv na to, zda jsou informace v nich obsažené (jako vstupy do vody, hloubka, nebezpečná místa, proudy, teploty, kvalita vody, atd.) autentické, správné a úplné. Neprovádíme kontrolu těchto obsahů třetích stran. Z tohoto důvodu nepřebíráme žádnou odpovědnost za autentičnost, správnost a úplnost informací.

Stavební opatření nebo jiné vlivy mohou vést k dočasnému nebo trvalému omezení či uzavření koupaliště nebo přístupu k vodě. Je možné, že využití je zcela nebo zčásti nemožné.

Použití dat, jakož i využití koupaliště a vodní plochy je tedy na vlastní nebezpečí a vlastní odpovědnost. Uživatel samotný je odpovědný zejména za dodržování předpisů (např. zákazy koupání, skákání do vody jen na výslovně k tomu určených místech, zabránění znečištění životního prostředí, zákaz rozdělávání ohňů na veřejných prostranstvích, atd.), odhad osobní výkonnosti, vyhodnocení rizik, orientaci. Odmítáme jakoukoli odpovědnost za vzniklé škody, a to zejména za úrazy.

2. Za obsah externích internetových stránek nepřebíráme žádnou odpovědnost; zejména nepřijímáme žádnou odpovědnost za jejich prohlášení a obsahy. Nemáme navíc žádný vliv na podobu a obsah stránek, na které se lze dostat z www.hornirakousko.cz pomocí hyperlinků nebo ze kterých je odkazováno pomocí hyperlinků na www.hornirakousko.cz. Neprobíhá průběžná kontrola stránek, na které se lze dostat z www.hornirakousko.cz pomocí hyperlinků nebo ze kterých je odkazováno pomocí hyperlinků na www.hornirakousko.cz. Obsah stránek, na které se lze dostat z www.hornirakousko.cz pomocí hyperlinků nebo ze kterých je odkazováno pomocí hyperlinků na www.hornirakousko.cz nepovažujeme za náš vlastní.

Vůči bloggerům

UPOZORNĚNÍ:

1. Všechna vaše doporučení koupaliště nebo přístupu k vodě, stejně jako ostatní údaje a informace jsou k dispozici zdarma. Neneseme za ně odpovědnost, a to zejména za přesnost informací, ani odpovědnost za jakékoliv následky způsobené využitím vašeho návrhu třetí stranou (zejména uživateli této webové stránky). Vámi poskytnuté návrhy, stejně jako další údaje a informace nejsou z naší strany nikdy ověřovány.

Nemáme v úmyslu uzavřít smlouvu s osobami, které na této stránce prezentují návrhy či jiné údaje a informace. V důsledku poskytnutí dat (informací) není mezi námi uzavřena žádná smlouva. Doporučením návrhu přebíráte zvláštní odpovědnost vůči jiným uživatelům. Berte prosím tuto odpovědnost vážně a popisujte váš návrh s maximální pečlivostí podle nejlepšího vědomí a svědomí.

2. Vaše návrhy proto musí obsahovat alespoň tato kritéria, formulovaná jasným a jednoznačným způsobem:

 • vstupy do vody
 • hloubka
 • nebezpečná místa
 • proudy
 • kvalita vody

3. Prezentací doporučení návrhu z vaší strany nás pověřujete k uložení vašeho návrhu, příp. vašich údajů na naší webové stránce a k jejich trvalému zpřístupnění třetím stranám, zvláště uživatelům tohoto webu. Vyhrazujeme si právo, kdykoli bez upozornění, z jakéhokoli důvodu zcela nebo zčásti zablokovat nebo smazat vámi poskytnuté návrhy. Nevyplývají vám z toho žádné nároky jakéhokoli druhu.

Děkujeme za vaši ochotu!

4. Za obsah externích internetových stránek nepřebíráme žádnou odpovědnost; zejména nepřijímáme žádnou odpovědnost za jejich prohlášení a obsahy. Nemáme navíc žádný vliv na podobu a obsah stránek, na které se lze dostat z www.hornirakousko.cz pomocí hyperlinků nebo ze kterých je odkazováno pomocí hyperlinků na www.hornirakousko.cz . Neprobíhá průběžná kontrola stránek, na které se lze dostat z www.hornirakousko.cz pomocí hyperlinků nebo ze kterých je odkazováno pomocí hyperlinků na www.hornirakousko.cz. Obsah stránek, na které se lze dostat z www.hornirakousko.cz pomocí hyperlinků nebo ze kterých je odkazováno pomocí hyperlinků na www.hornirakousko.cz nepovažujeme za náš vlastní.

Od začátku dubna do konce října denně okružní plavby
Odjezd z přístavní promenády, u bistra Panoramablick.
Charterové plavby jsou možné i v zimě!

Všeobecné informace o cenách:

Cena:

  Možnosti placení


 • bar
 • Platba předem

Slevy

Slevy (věk / skupiny):

 • děti
  Děti pod 6 let s doprovodem - zdarma, od 6 do 11 let - ½ cena.
 • žáci v rámci třídy
 • senioři

 • Hornorakouský průkaz pro seniory (OÖ Seniorenkarte)
 • rodiny

 • Rodinné karty, Karta Solné komory (Salzkammergut-Card), Hornorakouský průkaz pro seniory (OÖ Seniorenkarte)
 • skupiny
  Slevy pro skupiny

Ostatní slevy:

Dětské a skupinové slevy dohodou. Kartička Salzkammergut-Card.

členské slevy

Salzkammergut Erlebniscard - karta pro návštěvníky Solné komory
ZVÝHODNĚNÁ CENA S KARTIČKOU:
Okružní plavba Gugelhupfberg EUR 5,00
Okružní plavba Schafberg EUR 6,50
rodinná vstupenka OÖ

https://www.familienkarte.a...

Ostatní slevy:

Hornorakouský průkaz pro seniory (OÖ Seniorenkarte)

Příjezd

Dosažitelnost / příjezd

Po dálnici A 1, směr Mondsee, vjezd Mondsee Süd, po cca. 300 m se napravo objeví první bezplatná parkoviště.
Informace týkající se příjezdu veřejnou hromadnou dopravou najdete na:
www.oebb.at

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou

Plánovač tras pro individuální turistiku

Způsobilost

 • Vhodné za každého počasí
 • Vhodné pro skupiny
 • Vhodné pro školní třídy
 • Vhodné pro děti (v libovolném věku)
 • Vhodné pro kočárky
 • Vhodné pro mladistvé
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro jednotlivce
 • Vhodné s přáteli
 • Vhodné ve dvou
 • Vhodné s dítětem

Sezóna

jaro, léto, podzim, zima

jiné zvláštní schopnosti:

Rodiny, senioři, vozíčkáři

Druhy sportu

 • ryby

 • ostatní druhy vodního sportu: Veslování, šlapadla

Objekty na zapůjčení / na pronájem

vodní sport

 • elektrický člun
 • šlapadlo
 • veslice

Bezbariérovost

Omezený bezbariérový přístup: Částečně je nezbytná asistence. Rozměry nesplňují nebo splňují jen částečně zákonnou rakouskou normu.

Přístup

 • přístup po rampě

Následující části podniku jsou bezbariérové

 • WC pro invalidy

Moje doporučení

Dr. Franz-Müller-Straße 3, 5310 Mondsee am Mondsee

Telefon: +43 6232 2270
E-Mail: office@heiratenimmondseeland.at
Web: www.heiratenimmondseeland.at

Infrastruktur
Lodní doprava Mondsee Schifffahrt rodiny Hemetsberger
Mondsee am Mondsee

bjevte krajinu jezera Mondsee z lodi klouzající po vodách jezera: Loď MS Herzog-Odilo Vás uvítá moderním pohodlím při uvolňující "křížové plavbě" po jezeře Mondsee. Kapitán Vás upozorní na okolní pamětihodnosti: "Vyprávění historek a pověstí o pohnuté minulosti...