Winter in Oberösterreich - Dachstein Krippenstein

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Linz

Linz

kontakt & servis


Linz

Hauptplatz 1 - Altes Rathaus
4020 Linz

+43 732 7070 - 2009
info@linztourismus.at
www.linztourismus.at
https://www.linztourismus.at

powered by TOURDATA

Linnec překvapí, inspiruje a mění: ať už při výletu na lodi po Dunaji, na koncertních akcích, při prohlídkách v muzeích nebo i v přírodě v okolí města. Každý, kdo poznal tuto jedinečnou atmosféru, se vždy fascinující vrací do města mediálních umění s titulem UNESCO City of Media Arts.

Rosmanitosť se odráží i v okolním regionu Lince od Ansfeldenu po Kirchschlag. Ansfelden je rodištěm významného skladatele Antona Brucknera. Dnes je v jeho rodném domě muzeum, které rozhodně stojí za návštěvu. Toto místo také nabízí širokou škálu aktivit pro milovníky přírody od fitness parku po golfové hřiště. V obci Kirchschlag objeví návštěvníci turistických trasách nedotčenou přírodu. Pokud hledáte více dobrodružství, můžete vyzkoušet lukostřelbu, navštívit lezecký park, zda se jít lyžovat.