©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Landschaft im Mühlviertel
Grüne Hügellandschaft im Mühlviertel
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Jak se dostat do Horního Rakouska letadlem

Přicestujete pohodlně letadlem přímo do zemského hlavního města Lince a objevujte Horní Rakousko!

Na letišti Blue Danube Airport Linz přistávají tuzemské i mezinárodní linkové lety z Düsseldorfu, Frankfurtu, Londýna a Vídně, zajišťované leteckými společnostmi Lufthansa, Ryanair a Austrian Airlines. Letiště se nachází v bezprostřední blízkosti zemského hlavního města Lince a je pohodlně dostupné autobusy, vlakem, bezplatnou letištní kyvadlovou dopravou nebo taxíkem.

©
© Foto: Blue Danube Airport Linz
Blue Danube Airport Linz

Další letiště, ze kterých je Horní Rakousko rychle dostupné z mezinárodních leteckých spojů jsou například Vienna International Airport ve Vídni nebo Salcburské letiště W.A. Mozarta.


Přímým vlakovým spojením se z letiště ve Vídni dostanete přes Vídeňské hlavní nádraží do Lince bez přestupu za pouhou hodinu a 43 minut.