©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Landschaft im Mühlviertel
Grüne Hügellandschaft im Mühlviertel
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Jak se dostat do Horního Rakouska autem

Horní Rakousko leží v centru střední Evropy, je dobře napojené na rakouskou i mezinárodní dálniční síť, a proto je dobře dostupné ze všech stran. Plánovač tras Routenplaner pro vás vyhledá individuální a nejrychlejší příjezdovou trasu do místa vaší dovolené v Horním Rakousku.


Pozor: Rakouské dálnice jsou zpoplatněny! To znamená, že na přední sklo vašeho auta musíte vylepit dálniční známku. Dálniční známky s platností na deset dní, na jeden měsíc nebo na celý rok můžete zakoupit na hraničních přechodech, u benzínových pump a v automotoklubech.


Myslete rovněž na povinnou zimní výbavu, kterou v Rakousku předepisuje zákon: Od 1. listopadu do 15. března musí mít vozidlo namontovány zimní pneumatiky na všech čtyřech kolech.

Aktuální dopravní informace se dozvíte např. na webových stránkách rakouského automotoklubu ÖAMTC.