© [Translate to Tschechisch:] Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Picknick am See in Oberösterreich
Picknick am See in Oberösterreich
Hledám
Hledat
Zavřít

Hornorakouské karty na dovolenou šetří peněženku

Využijte lanovky zdarma v rekreační oblasti Pyhrn-Priel. Prohlédněte si císařskou vilu v Bad Ischlu, v regionu Salzkammergut za zvýhodněnou cenu. Křižujte vody Dunaje se slevou a navštivte velká muzea v Linci zdarma. Karty na dovolenou v rekreačních oblastech Horního Rakouska jsou klíčem k cenově výhodným zážitkům z dovolené.

Solná komora - letní karta

Letní karta Salzkammergut Card nabízí až 25% slevu na nejoblíbenější volnočasové atrakce v horské a jezerní oblasti.  Letní karta Solné komory platí od 1. května do 31. října po celou dobu vaší dovolené.

Při pobytu na tři a více nocí v regionech Attersee-Attergau, Ausseerland, Dachstein-Salzkammergut, Traunsee-Almtal, Bad Ischl a MondSeeLand je zdarma. V oblastech Wolfgangsee a Fuschlsee stojí 3,90 € na osobu od tří nocí.

Salzkammergut Card
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH./Robert Maybach: Salzkammergut v Horním Rakousku
Dva vousatí muži a plavovlasá žena sedí s pitím na mole jezera Wolfgangsee v regionu Salzkammergut v Horním Rakousku. Žena v dirndlu si se smíchem sedá na záda jednoho z mužů. V pozadí je vidět kostel v St. Wolfgangu a hory regionu Salzkammergut.

Pyhrn-Priel Aktivní karta

Ubytujte se v jednom ze 180 partnerských zařízení a získejte kartu AktivCard zdarma! S ním získáte dobrých 40 bezplatných a 20 bonusových služeb - ode dne příjezdu do dne odjezdu!

Užijte si více dovolené za méně peněz a vychutnejte si neomezené potěšení z dovolené - karta Pyhrn-Priel AktivCard vám to umožní! Ať už se jedná o hotely, hostince, penziony, farmy nebo soukromé pronájmy pokojů, hlavní atrakce prázdninového regionu Pyhrn-Priel jsou již zahrnuty v ceně balíčku.

Pyhrn-Priel Card
© Foto Pyhrn-Priel Tourismus GmbH/Stefan Mayerhofer: Zwei junge Frauen machen Rast auf der Wurzeralm und blicken in Richtung der aufgehenden Sonne
Zwei junge Frauen machen Rast auf der Wurzeralm und blicken in Richtung der aufgehenden Sonne

Linz Card

Držitelé Linz Card mají kromě četných slev také volný vstup do lineckých muzeí, bezplatné cestování linkami Linz AG a mohou využít bonus 10 eur na Dunajskou kulturu. 

Pro dokonalý zážitek z města si můžete vybrat ze tří karet: 1denní kartu pro krátký pobyt v Linci, 2denní kartu s dodatečně zahrnutou jízdenkou na lanovku Pöstlingbergbahn (výstup a sestup) nebo 3denní kartu, která kromě jízdenky na lanovku Pöstlingbergbahn obsahuje i gastronomický poukaz v hodnotě 5 €, který lze uplatnit ve vybraných restauracích.

Linz Card
© Foto: Oberösterreich Tourismus Gmbh/Marco Mestrovic: Blick über Linz vom Pöstlingsberg
Ein Mann blickt vom Pöstlingsberg hinunter auf die Stadt Linz

DONAU.Erlebnis Card

S kartou DONAU.Erlebnis Card můžete využít řadu bezplatných služeb: ochutnávky u našich partnerů z řad gurmánů, ponoření se do historie regionu při prohlídkách měst a kulturních památek, aktivní turistiku s průvodcem, cyklistické výlety nebo dobrodružné výlety.  

Získejte 50% slevy v nejlepších výletních destinacích, muzeích, půjčovnách sportovního vybavení, venkovních bazénech, koupalištích a dalších. Při pobytu na dvě a více nocí můžete také zdarma využívat vybrané trajekty v Podunají.

Více informací
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH./Robert Maybach: Jízda na kole u Dunaje v Horním Rakousku
Dva cyklisté a jedna cyklistka ve sportovních dresech při jízdě po cyklostezce Donauradweg v Horním Rakousku.