© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Die Weiten des Mühlviertels genießen.
Ein Feldweg führt durch sommerliche Wiesen, ist von einzelnen Bäumen begrenzt. Im Hintergrund Wald und typische Mühlivertler Hügellandschaft.
Hledám
Hledat
Zavřít

rekreační oblast Dachstein Salzkammergut

Bad Goisern am Hallstättersee

kontakt & servis


rekreační oblast Dachstein Salzkammergut

Bad Goisern, Gosau, Hallstatt, Obertraun
4822 Bad Goisern am Hallstättersee

telefon +43 5 95095
fax +43 5 95095 - 74
E-Mail info@dachstein-salzkammergut.at
web www.dachstein-salzkammergut.at
https://www.dachstein-salzkammergut.at

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram navštiv nás na Pinterest náš videokanál na Youtube Navštivte naši stránku na Wikipedii

powered by TOURDATA

Nadechněte se čerstvého horského vzduchu, vychutnejte si hřejivé sluneční paprsky na kůži a oči se vám rozzáří vzrušením při pohledu na jedinečné přírodní krásy prázdninového regionu Dachstein Salzkammergut. Jsou to chvíle, které přetrvají - vaše chvíle!

Mezi 4 obcemi Bad Goisern am Hallstättersee, Gosau am Dachstein, Hallstatt a Obertraun se rozprostírá nádherná příroda, která již inspirovala řadu malířů a spisovatelů, kultura tak stará a významná, že byla zapsána na seznam světového dědictví UNESCO, řemesla a tradice, které se s nadšením přenášejí do budoucnosti, a uprostřed toho všeho křišťálově čistá jezera, v nichž se zrcadlí hory. 


V rekreační oblasti Dachstein Salzkammergut si každý přijde na své.

Na kole...

V našem regionu na vás čeká asi 200 km vyčištěných lesních cest, které tvoří asi 800 km dlouhou turistickou síť pro horská a šotolinová kola, cyklistické obchody, průvodci pro horská kola, cyklistické hotely a místní obyvatelé milující horská kola. Nabídka tras je široká, od legendární vícedenní Dachsteinrunde přes technicky náročné tréninkové trasy Salzkammergut Trophy po pohodové výlety na horských kolech po regionu, nahoru na salaše, podél jezer, lesy a kolem venkovských chat, které jsou ideální pro odpočinek. Region je připraven! Kdy přijedete vy?

Pěšky...

Vyjděte ven, vypněte, zvládněte výzvy, užijte si výhled. V prázdninovém regionu Dachstein Salzkammergut na vás čekají nejkrásnější turistické trasy a náročné vrcholy. Prozkoumejte místa štěstí, která vám dodávají sílu, vystoupejte na nejvyšší vrchol Horního Rakouska, Dachstein, nechte svou duši zklidnit, během pohodové procházky podél Hallstättersee  nebo kolem Gosausee. Najděte si túru, která vám vyhovuje, a vychutnejte si horskou i jezerní krajinu.

Lezení...

Jděte vertikálně, vnímejte skálu pod sebou a adrenalin proudící vaším tělem. Ať už se jedná o lezecké cesty nebo via ferraty, vertikální náraz je zaručen. Už jen pohled na fotografii nebeského žebříku na via ferratě Donnerkogel  vás naplní největším respektem. Nováčci na via ferratě si mohou vyzkoušet Gosausee  a vznést se nad jezerem. Pro zdatné horolezce jsou výzvou via ferrata Seewand  nebo via ferrata a cesty na Dachsteinu. Tyto a další zajímavosti  na vás čekají v prázdninovém regionu Dachstein Salzkammergut. Přesvědčte se sami!