© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Die Weiten des Mühlviertels genießen.
Ein Feldweg führt durch sommerliche Wiesen, ist von einzelnen Bäumen begrenzt. Im Hintergrund Wald und typische Mühlivertler Hügellandschaft.
Hledám
Hledat
Zavřít

Šumava

Aigen-Schlägl

kontakt & servis


Šumava

Dreisesselbergstraße 18
4160 Aigen-Schlägl

telefon +43 5 7890 - 100
fax +43 5 7890 - 115
E-Mail info@boehmerwald.at
web www.boehmerwald.at
https://www.boehmerwald.at

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram náš videokanál na Youtube

powered by TOURDATA

Šumava je něžná a divoká!

Šumava na obou stranách hranice nabízí okouzlující a nezapomenutelné zážitky z přírody. Je to jedno z nejstarších pohoří ve střední Evropě.
Před 300 miliony let byly hory v této oblasti vysoké jako Alpy. V průběhu milionů let ztratily na výšce a nabyly mírnějších tvarů. Tak vznikla nádherná kopcovitá krajina regionu v příhraničním trojúhelníku Rakouska, Německa a České republiky. Poslední velká lesní oblast ve střední Evropě se dvěma národními parky si zachovala nedotčený půvab, který jinde již dávno vymizel. Prázdninový region Šumava na severu Mühlviertelu je zasvěceným tipem pro milovníky přírody a ty, kteří hledají odpočinek - a domovem vlastních tradic. Zdejší lidé jsou si vědomi léčivých účinků, které na nás příroda může mít, a své znalosti rádi předávají dál.
Idylická, energická a silná místa, údolí řek Große, Kleine a Steinerne Mühl a hezké vesničky střídající se s pastvinami a zemědělskou půdou dotvářejí krajinu Šumavy.

"Po rozmanitých cestách k silným místům" je název nové nabídky v prázdninovém regionu Šumava. Na Stezce zpomalení, unikátní okružní trase (165 km) po místech síly a energie v regionu, mohou hosté najít klid a načerpat energii.

Objednávkový katalog

.