© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Die Weiten des Mühlviertels genießen.
Ein Feldweg führt durch sommerliche Wiesen, ist von einzelnen Bäumen begrenzt. Im Hintergrund Wald und typische Mühlivertler Hügellandschaft.
Hledám
Hledat
Zavřít

Attersee-Attergau

St. Georgen im Attergau

kontakt & servis


Attersee-Attergau

Attergaustraße 55
4880 St. Georgen im Attergau

telefon +43 7666 7719 - 0
E-Mail info@attersee.at
web attersee-attergau.salzkammergut.at
https://attersee-attergau.salzkammergut.at

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram navštiv nás na Pinterest náš videokanál na Youtube

powered by TOURDATA

Vítejte v prázdninovém regionu Attersee - Attergau
Jezero Attersee symbolizuje tmavě tyrkysově modrou vodu s kvalitou pitné vody a Attergau půvabně kopcovitou krajinu s úžasným výhledem!

Díky propojení stoletou Attergauskou dráhou se lze z Attergau pohodlně dostat přes další obce až k Attersee, největšímu jezeru Rakouska s kvalitou pitné vody. Společným znakem obou oblastí je všudypřítomná pohostinnost a regionální kulinářské speciality.

Ne nadarmo se zde usazovali již obyvatelé kůlových staveb, Keltové i staří Římané. Odpočinek zde hledali i slavní umělci minulosti, jako byl Gustav Klimt nebo Gustav Mahler, i současnosti, jako například Nikolaus Harnoncourt, kteří tu s oblibou trávili letní dovolenou. Objevte i Vy malebnou přírodní a kulturní krajinu Solné komory, dechberoucí horské kulisy a nespočet možností sportovního vyžití ve vzduchu, na souši, ve vodě nebo pod vodou.

Nádherné místo, které rozhodně stojí za návštěvu.
Těšíme se na Vás!