Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Static Map

Dobrodružství Mountain Wurbauerkogel

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).
Zvláštní vlastnosti
vhodné pro skupiny
Wurbauerkogel - Zábava, Speed a akční hry pro děti i dospělé na základě zkušeností hoře

Zda pohodlné pěší turistiku v národním parku vápencové Alpy, Downhill, 3D lukostřelba nebo na plný plyn na letní sáňkařské dráze - dobrodružství hory Wurbauerkogel je ideálním místem pro mladé i staré. Akce, Zábava a sport jsou aktivovány na Wurbauerkogel! Jednoduché a snadné je s lanovkou z centra města Windischgarsten od horní stanice. Nad očekávání et al útulná horská restaurace s nádhernou sluneční terasou a jedinečné panorama věž s krásným výhledem a zajímavou výstavu národního parku. Čistý akce pak má groovy jízda na letní sáňkařské dolů do údolí. Na plný plyn letní sáňkařské spěchá přes klikaté cestě přes 233m a 1523m na délku. Vítr fouká vás tady kolem uší. Ne dostat se ke všem adrenalinu na letní sáňkařská dráha dost, je tu 5 a 10 bloků za zvýhodněnou cenu. Zlatým hřebem tohoto dobrodružství horského Wurbauerkogel je all-počasí odolný Alpine Coaster. To se nachází na úpatí Wurbauerkogels. Přes Botanika vede groovy jízdu s chladnou alpské horské dráze. Bez ohledu na počasí, jde o téměř 800 m dráha systému nejprve pomocí lana do vrchu, a pak dolů na dva lidé přepravě na plné obrátky. Částečně umožňuje řídit až 5 m nad zemí, odstředivými, prudkých zatáček a skoků! Tempo vy sami určit.

Kontakt & servis

Dobrodružství Mountain Wurbauerkogel
Kühbergstraße 2
4580 Windischgarsten

Telefon: +43 7564 5275
Mobilní: +43 7564 5500
Fax: +43 7564 5275-130
E-Mail: info@wurbauerkogel.at
Web: www.wurbauerkogel.at

Abenteuerberg Wurbauerkogel
Kühbergstraße 2
4580 Windischgarsten

Telefon: +43 7564 5275
Mobilní: +43 7564 5500
E-Mail: info@wurbauerkogel.at
web: www.wurbauerkogel.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA

Podívejte se prosím na otevírací dobu jednotlivých nabídky!

Slevy

členské slevy

rodinná vstupenka OÖ

https://www.familienkarte.a...

Příjezd

Dosažitelnost / příjezd

Valley Station Sedačková lanovka:
Od sjezdu z dálnice Windischgarsten / Rossleithen jít jako první do centra Windischgarsten. Krátce poté, co na náměstí (kašny), odbočte doleva. Nyní po silnici asi 200 metrů a jste na parkovišti Wurbauerkogel.

Mountain station Wurbauerkogel:
Od sjezdu z dálnice Windischgarsten / Rossleithen jít jako první do centra Windischgarsten. 100 metrů od hlavního náměstí (kašny), odbočit doleva směrem Rosenau am Hengstpass. Nyní po silnici do levé zatáčky (značené) pro Wurbauerkogel. Po této silnici, dokud nedosáhnete Wurbauerkogel.

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou

Plánovač tras pro individuální turistiku

Způsobilost

  • Vhodné pro skupiny
  • Vhodné pro školní třídy
  • Vhodné pro jednotlivce
  • Vhodné s přáteli
  • Vhodné ve dvou
  • Vhodné s dítětem

Sezóna

jaro, léto, podzim

Druhy sportu

  • chodit na túry / procházky
  • horolezení
  • lukostřelba

Spolupráce

  • Poukaz na dovolenou Pyhrn-Priel

Bezbariérovost

Für Informationen beim Kontakt anfragen.

Freizeiteinrichtungen
Dobrodružství Mountain Wurbauerkogel
Windischgarsten

Wurbauerkogel - Zábava, Speed a akční hry pro děti i dospělé na základě zkušeností hoře Zda pohodlné pěší turistiku v národním parku vápencové Alpy, Downhill, 3D lukostřelba nebo na plný plyn na letní sáňkařské dráze - dobrodružství hory Wurbauerkogel je ideálním...