Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Nezávazný dotaz

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Data cestyPokud budete potřebovat větší počet jednotek, upozorněte na to prosím v poptávce.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Pension Lögergut

Vorderstoder, Oberösterreich , Österreich
Dotaz na dostupnost
Příjezd
Odjezd:
Pokoj

Vítejte na Pension Lögergut v Vorderstoder!

Hinterstoder a Vorderstoder ve stejné vzdálenosti se nachází na slunném kopci, Sonnleiten, deska "Lögergut".Rodinná tradice. Neustále usilovat o blaho našich hostů máme speciální "kapitál", který je našimi pravidelnými hosty přijímat.

Tradiční kuchyně se spoustou taktu, osobně připravil šéfkuchař a babičky domu. V 50 roků salonu nebo v pohodlných pokojích a také na slunné terase, na výhled do údolí směrem světla umožňuje pravděpodobně cítit velmi pohodlně. Pokud se šéf vezme jeho syna do harmoniky, je obzvláště příjemný.

Bez nebezpečí městské dopravy vaše děti se mohou pohybovat na naší farmě.Vintage traktor nebo jízda hezky usaďte u táboráku části rodinnou dovolenou. K relaxaci je 25-akr trávník (což je naše zemědělská půda) jsou k dispozici. Naše mini chov koní, děti mají stejné mému srdci!

Romantický večer na soukromé pastviny je zvláštní zážitek pro rodinu, je však vyčerpávající pochod asi 1 1/2 až 2 hodiny je nutné.

Počet pokojů / lůžek, Maximální obsazenost
  • Počet lůžek: 25
dosažitelnost / příjezd

Náš penzion Lögergut nachází 4 km od centra města v okrese Hinterstoder Sonnleiten.

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku

Celoroční pronájem!

ceny
  • prázdninový byt (celková cena): od € 50,00 (na noc)
členské slevy
  • Pyhrn-Priel AktivKarta
    Partner Aktivní kartou Pyhrn-Priel
  • Urlaubsgutschein Pyhrn-Priel
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim
  • zima

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Pension Lögergut
Vordertambergau 21
4574 Vorderstoder

+43 7564 5015
+43 7564 5015
office@loegergut.at
www.loegergut.at
http://www.loegergut.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA