Hledám
Hledat
Zavřít

Cool Dog Dog Parlour

Windischgarsten, Oberösterreich, Österreich
  • domácí zvířata povolena
  • vhodné za každého počasí

Dobrý den, jmenuji se Petra Pichlerová a vedu svůj psí salon Cool Dog ve Windischgarstenu. Pokud jste svému psovi dovolili, aby byl na vašich výletech a túrách nebo jen tak pro zábavu opravdovým "psem", je to pro psa skvělé, ale pro nás majitele často náročné. Pokud potřebujete wellness ošetření, abyste mohli být na cestách se svým psem opět společensky přijatelní, pak jste na správném místě.

Prosím, kontaktujte mě, těším se na seznámení s vámi a vaším chlupatým přítelem.

Nový psí salon "Cool Dog" ve Windischgarstenu
 
Pes je věrným společníkem člověka již tisíce let.Ať už hrají pro své majitele jakoukoli roli, na jednom se všichni majitelé psů shodnou:

Nejdůležitější je, aby byl člen rodiny na čtyřech tlapkách čilý a zdravý. Na občasné procházce se může stát, že je pes spokojený, ale srst má špinavou. Při péči o srst psa je třeba zvážit řadu věcí, které závisí na plemeni a mnoha dalších faktorech. Někteří majitelé psů si možná nevědí rady, ale naštěstí jsme tu my, kadeřníci, kteří jim můžeme pomoci.
Jmenuji se Petra Pichlerová a již více než 10 let provozuji svůj psí salon Cool Dog ve Schwanenstadtu. Mým dlouholetým mottem je:

Pes potřebuje svůj psí život. Nechce blechy, ale chce mít možnost je dostat.
Jako psí kadeřnice se věnuji tomu, abych všem plemenům psů, ať už malým nebo velkým, poskytla péči, kterou potřebují, aby se cítili dobře, a abych majiteli psa usnadnila domácí péči.To zahrnuje nejen důkladnou koupel, ale také péči o drápky a tlapky, vyčesávání srsti, odčesávání, stříhání, trimování a samozřejmě druhově vhodnou výživu a poradenství v oblasti péče o všechny druhy srsti. 

Před čtyřmi lety jsem se přestěhovala do krásného údolí Windischgarsten. Láska k přírodě a horám mě ohromuje každý den. Z tohoto důvodu bych zde nyní ráda vykonávala i svou profesi. Od července otevírám ve Windischgarstenu druhý salon.

Těším se, že ve svém novém salonu přivítám mnoho nových domácích mazlíčků a jejich páníčků  
Objednávat se můžete již nyní!

Pouze po předchozí domluvě!

dosažitelnost / příjezd

A9 - sjezd z dálnice Windischgarsten - odbočte vlevo na Windischgarsten a poté do centra města Windischgarsten! Najdete mě přímo v centru Windischgarstenu vedle pekařství Schwarz a naproti hlavnímu náměstí s kašnou.
Přímo v centru Windischgarstenu.

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
Všeobecné informace o cenách

Cena na vyžádání!

  • Vhodné za každého počasí
  • Domácí zvířata povolena
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim
  • zima

Omezený bezbariérový přístup: Částečně je nezbytná asistence. Rozměry nesplňují nebo splňují jen částečně zákonnou rakouskou normu.

Přístup
  • přízemní přístup
jiné informace
  • vstup do budovy

kontakt & servis


Cool Dog Dog Parlour
Hauptstraße 12
4580 Windischgarsten

mobilní +43 664 2328307
E-Mail pichlercooldog@gmail.com
web cooldog.at
https://cooldog.at

kontaktní osoba
paní Petra Pichler
Cool Dog Hundesalon
Hauptstraße 12
4580 Windischgarsten

mobilní +43 664 2328307
E-Mail pichlercooldog@gmail.com
web cooldog.at

powered by TOURDATA