Hledám
Hledat
Zavřít

deer MALER Hirschmugel e.U.

St. Pankraz, Oberösterreich, Österreich
Mladí malíři malují jinak.


Za šestnáct let, co pracuji jako malíř, jsem se snažil nikdy nezůstat stát na místě. Mohu zde napsat, proč jsem se rozhodl pro toto vyučení, jaké mám znalosti nebo s jakým vyznamenáním jsem absolvoval mistrovskou zkoušku. Tato fakta mi však připadají zcela nepodstatná, když na konci dne stojím, prohlížím si svou práci, na mých rukou jsou vidět materiály, které jsem použil, a ve tvářích zákazníků se odráží úsměv, který cítím, když si uvědomím, že jsem nevytvořil jen něco pro tuto chvíli.

Již nějakou dobu žiji a pracuji ve svém rodném městě Svatý Pankrác! Tato malá, ale krásná vesnice se nachází na jihu Horního Rakouska. Protože jsem před několika lety založil svou firmu ve Štýrském Hradci, samozřejmě také hodně cestuji po Štýrsku, abych tam navštívil stálé zákazníky nebo realizoval nové zajímavé projekty. Hlavním těžištěm mé spádové oblasti je však oblast kolem Pyhrn Priel a okres Kirchdorf an der Krems.

INTERIÉROVÝ DESIGN
Od odstraňování tapet přes výplně a nátěry stěn a stropů až po malování zárubní, ať už pro soukromé zákazníky nebo firmy - pracuji pečlivě a citlivě.

FASÁDY
Ať už se jedná o památkově chráněné budovy, moderní soukromé objekty nebo dřevěné fasády, používám vybrané výrobky, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a vizuálně přitažlivé.

DEKORATIVNÍ ELEMENTY
Škála kreativních povrchových úprav je nekonečná. Proto vám věnuji spoustu času při rozvržení vzorků výplňových, stíracích nebo šablonovacích technik!

FUNKČNÍ NÁTĚRY
Poškození vodou, požárem a plísněmi jsou po prozkoumání příčiny před nanesením nového nátěru odborně ošetřeny testovanými materiály.
Předtím, než je provedena nová vrstva nátěru, je možné provést nátěr.

Celoročně kromě nedělí a svátků od 7.00 do 17.00.

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
Všeobecné informace o cenách

První prohlídka včetně digitální nabídky zdarma.

  • Poukaz na dovolenou Pyhrn-Priel
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim
  • zima

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


deer MALER Hirschmugel e.U.
St. Pankraz 99/8
4572 St. Pankraz

mobilní +43 664 9767937
E-Mail office@deermaler.at
web deermaler.at
http://deermaler.at

kontaktní osoba
Aaron Hirschmugl
deer MALER Hirschmugl e.U.
St. Pankraz 99/8
4572 St. Pankraz

mobilní +43 664 9767937
E-Mail office@deermaler.at
web deermaler.at

powered by TOURDATA