Hledám
Hledat
Zavřít

Inndie Beans - Innviertler Bio Kaffeerösterei

Braunau am Inn, Oberösterreich, Österreich
 • vhodné pro skupiny

Inndie Beans - pražírna kávy Innviertel v Braunau

Peter Weiser a Gerhard Kasinger praží kvalitní kávu na Laabstraße 89 v Braunau od roku 2020. K dispozici je malý přilehlý obchod, kde lze čerstvě upražené kávové výtvory zakoupit jak balené, tak volně ložené. Oba nadšení pražiči kávy rádi uvítají osobní návštěvu - pražírnu si lze také prohlédnout. Aktuální informace, otevírací dobu a samozřejmě i internetový obchod najdete na adrese www.inndie-beans.at.Káva je naší vášní a naše vybraná kávová zrna stále pražíme tradičním způsobem, v malých dávkách a s velkou láskou. To, co původně začalo jako koníček na částečný úvazek dvou přátel milujících kávu zhruba před 15 lety, se po zakoupení profesionálního pražicího stroje během několika měsíců rozrostlo v úspěšný podnik. Neustálý růst poptávky a mnoho pozitivních ohlasů od našich zákazníků nás každý den motivuje k tomu, abychom dodávali ten nejlepší možný produkt.

Filozofie pražení kávy
Spojujeme starobylé řemeslo pražení kávy s nejmodernější technologií. To nám pomáhá spojit chuťové přednosti tradičního procesu pražení s ekonomickými výhodami moderní technologie. Naše káva je šetrně pražena při teplotě kolem 220 stupňů, a proto je velmi dobře stravitelná a aromatická - na rozdíl od průmyslového pražení při teplotě až 550 stupňů, při kterém vzniká výrazně více škodlivých látek. Pro každou z našich odrůd zrn vytváříme vlastní profil pražení. Díky tomu můžeme našim zákazníkům zaručit trvale vysokou kvalitu pro tu nejlepší chuť. Protože čerstvost pražených zrn je pro optimální výsledný produkt nesmírně důležitá, pražíme každý týden pouze v malých dávkách.

Naše motivace
Italská kávová kultura je světově proslulá z dobrého důvodu a my jsme si dali za cíl pevně zakotvit tuto přidanou kvalitu života i u nás. Aby však káva chutnala skutečně jako v Itálii, je velmi důležité, aby kvalita produktu měla vždy přednost před ziskem a kvantitou. To platí nejen pro ekonomicky a ekologicky vyvážený výběr surových zrn a jejich pečlivé pražení, ale samozřejmě také pro profesionální skladování a přípravu kávy. Tyto hodnoty chceme s naší společností prosazovat a zprostředkovávat je našim zákazníkům.

Odkud káva pochází?

Surová zrna pro "Inndie Beans" pocházejí z Brazílie, Mexika, Indie, Papuy-Nové Guineje, Hondurasu a Guatemaly, jsou částečně ekologická a skladují se výhradně v recyklovatelných jutových pytlích. Při nákupu klademe velký důraz na spravedlivé obchodní podmínky pro pěstitele kávy.

Je příjemné vědět

Jedna z používaných odrůd kávy pochází z domorodé vesnice La Trinitaria v Mexiku ve státě Chiapas, kde společnost Inndie Beans nákupem kávových zrn podporuje školní projekt pro znevýhodněné děti. V současné době navštěvuje tuto školu 157 žáků, kteří si osvojují velmi dobré znalosti angličtiny a 90 % absolventů pokračuje ve studiu na vysoké škole - to je dvakrát více, než je celostátní průměr.dny pracovního klidu / zavírací dny
 • Pátek
 • Neděle
 • svátek
Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
možnosti placení
Debetní a kreditní karty
American Express
ATM card
Mastercard
Unionpay
Visa
Mobil a on-line
Apple Pay
Google Pay
Klarna Logo Klarna
PayPal
Jiné možnosti platby
placení v hotovosti
Faktura
bankovní převod
 • Vhodné pro skupiny
 • Vhodné pro školní třídy
 • Vhodné pro mladistvé
 • Vhodné pro seniory
 • Vhodné pro jednotlivce
 • Vhodné s přáteli
 • Vhodné ve dvou
sezóna
 • jaro
 • léto
 • podzim
 • zima

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Inndie Beans - Innviertler Bio Kaffeerösterei
Laabstraße 89
5280 Braunau am Inn

telefon +43 664 9136667
E-Mail office@inndie-beans.at
web www.inndie-beans.at
http://www.inndie-beans.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA