Hledám
Hledat
Zavřít

globesystems Business Software GmbH

Tumeltsham, Oberösterreich, Österreich
Společnost globesystems Business Software GmbH z Tumeltshamu se již více než 12 let specializuje na výrobu podnikového softwaru pro malé a střední podniky. Hlavním produktem společnosti je od roku 2007 flexibilní softwarové řešení ERP globemanager plus®. Globemanager plus® obsahuje typické komponenty, jako je skladové účetnictví, zpracování objednávek, výroba, evidence času, organizátor, finanční účetnictví, nákladové účetnictví, plánovač zdrojů a další moduly, které lze využít k pokrytí každodenního provozu a controllingu celé společnosti.

Výhody globemanageru plus® jsou zřejmé: stoprocentně se přizpůsobí příslušnému odvětví nebo organizaci. Je také bezkonkurenční z hlediska individuality a flexibility. Díky bezproblémové implementaci všech oblastí podnikání do softwaru znamená globemanager plus® také konec všech izolovaných řešení založených na Microsoft® Access®, Excel® apod. Rychle je také možný přenos dat ze stávajících systémů. Díky inovativnímu řešení jsou navíc změny verzí a problémy s aktualizacemi minulostí.

V Rakousku a Německu je již více než 150 spokojených zákazníků, kteří pracují s globemanager plus®. Patří mezi ně například společnosti SV Josko Ried z Innviertelu, Messe Ried GmbH, Metallchemie GmbH, Reiter Innviertler Fleischwaren e.U., Emil - Spirituosen, Ebetshuber Werbeartikel GmbH a mnoho dalších.
dny pracovního klidu / zavírací dny
  • Sobota
  • Neděle
  • svátek
Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
možnosti placení
Jiné možnosti platby
placení v hotovosti
bankovní převod
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim
  • zima

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


globesystems Business Software GmbH
Hannesgrub Nord 30
4911 Tumeltsham

telefon +43 7752 81050 - 0
fax +43 7752 81050 - 6100
E-Mail office@globesystems.net
web www.globesystems.net/
https://www.globesystems.net/

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA