Hledám
Hledat
Zavřít

Autoservisy Weisz

Spital am Pyhrn, Oberösterreich, Österreich
  • vhodné za každého počasí

Autoservisy Weisz - Vaše auto dílna, Spengler mode a lakovna v Spital am Pyhrn! Nabízené opravit všechny značky vozu při prohlídce / zákaznický servis pneumatik a kol služba, pračka opravy, servis klimatizace a náhradní vůz, který bude k dispozici na vyžádání v Autoservisy Weisz. Půjčovna kol je k dispozici zdarma v pojistných událostí v důsledku poškození je potřeba se o nic starat - odborník je jmenován a Autoservisy Weisz přímo ve prospěch pojištění od. Novinkou je také § 57a-Samolepky ověření do 3,5 tuny - a § 57a-Samolepky ověření nejen pro nebrzděného, ​​ale i pro brzděných přívěsů. Další exponáty z Autoservisy Weisz jsou-the-art lak budky, včetně instalací, který je v současnosti na základě nejnovějších standardů a překračovat předepsané ekologické normy daleko. 3 roky auta vítěz Bernard Weisz pracuje společně s manželkou Nicole a jeho expertní tým zaměstnanců za požární stanici v Windischgarsten v některých velmi obtížných podmínkách. On byl také před jeho dílny v dešti, na sněhu a ledu pro své zákazníky, protože když to přišlo provádět základní opravy. Od 1. Ledna 2012 změnila na automobilky Weisz v Spital am Pyhrn hodně jako nová dílna se nyní nachází v bývalém areálu Haslberger. Všechny pokoje jsou obrovské, od kanceláří, dílen, skladovacích prostor, pneumatiky Depot a mnohem více. Nyní vynikající služby je nabízena přibližně 700 m2 a jsou vybaveny komplexní nejmodernější technické vybavení dílny mistra auta a tři mechaniky.

Pondělí až čtvrtek 7,30 - 12,00 a 13:00 hodin - 17.00 hodin Pátek 7:30 - 12.00 hodin - Pohotovostní von 13,00 - 15,00 hodin

dny pracovního klidu / zavírací dny
  • Sobota
  • Neděle
nadmořská výška

650 m

dosažitelnost / příjezd

Pojedete z Windischgarsten autem do centra Spital am Pyhrn. Projedete centrem města směrem na Pyhrnpass. Po pár stech metrech vpravo najdete mistrovský autobazar Weisz.

Parkování
  • parkovací místa: 20
Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
možnosti placení
Jiné možnosti platby
placení v hotovosti
bankovní převod
  • Vhodné za každého počasí
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim
  • zima

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Autoservisy Weisz
Pyhrnstraße 18
4582 Spital am Pyhrn

telefon +43 7563 70380
mobilní +43 664 1443705
E-Mail office@bernhardweisz.at
web www.bernhardweisz.at
http://www.bernhardweisz.at

kontaktní osoba
Bernhard Weisz
KFZ-Meisterbetrieb Weisz
Pyhrnstraße 18
4582 Spital am Pyhrn

telefon +43 7563 70380
mobilní +43 664 1443705
E-Mail office@bernhardweisz.at
web www.bernhardweisz.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA