© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Bergerlebnisse in der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich
Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.
HledámHledat
Zavřít

Malíř Christa Dirisamer

Steyrling, Oberösterreich, Österreich
  • vhodné za každého počasí

Christa Dirisamer, že v tomto regionu je velmi ceněn malíř Steyrling známý pro své malby daleko za hranicemi okresu a také ukazuje svou práci po několik desetiletí v galeriích a na výstavách.

Christa Dirisamer, narozený v oblasti Černého lesa města Freiburg / BRG., Zde navštěvoval Pestalozzischule následuje odborné přípravy v oblasti módy. Po práci v Lucembursku, Švýcarsku a nakonec v Anglii jako Entwerferin. Po manželství zpět do Lucemburku, se zúčastnili mimo jiné Art School (Prof. Nies). Od roku 1975 Christa rezidentem Dirisamer s manželem v Steyrling a umělecky jde svou vlastní cestou. Od raného dětství Christa Dirisamer udržuje lásku a nadšení pro barvu, pera a štětce, a tak i ona má své názory na různá témata v obraze. Silný vypovídací schopnost a intenzita zbarvení dát svědectví o vynikajících uměleckých kvalit Christa Dirisamer a nejsou zcela v rozporu s jejím slunečné charakteru. Je to dáno Christa Dirisamer, "esence", byl to obličej, na šířku nebo vize shromažďovat a prezentovat naživu.

Sjednejte si schůzku s paní Dirisamer!

nadmořská výška

470 m

dosažitelnost / příjezd

Jeďte výjezdem Klaus na BP čerpací stanice odbočit doleva směrem Graz - od dálnice A9. Městem Klaus, po cca 2 km odbočit vpravo na Steyrling. Odbočit vpravo na úvodní stolu "Hello Steyrling" obrátit do kostela. Ihned po kostele, vzít na cestu mírně doprava směrem ke hřbitovu, kde hraničí vlevo je dům Christa Dirisamer.

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
možnosti placení
Jiné možnosti platby
placení v hotovosti
bankovní převod
  • Vhodné za každého počasí
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim
  • zima

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Malíř Christa Dirisamer
Steyrling 50
4571 Steyrling

mobilní +43 664 4940445
webwww.urlaubsregion-pyhrn-priel.at/oe…
https://www.urlaubsregion-pyhrn-priel.at/oesterreich-stadt-ort/detail/430001024/klaus-an-der-pyhrnbahn-steyrling-kniewas.html?h=1892

kontaktní osoba
paní Christa Dirisamer
Malerin
Steyrling 50
4571 Steyrling

mobilní +43 664 4940445
webwww.urlaubsregion-pyhrn-priel.at/oesterreich-stadt-ort/detail/430001024/klaus-an-der-pyhrnbahn-steyrling-kniewas.html?h=1892

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA