Hledám
Hledat
Zavřít

Koupalište Gaspoltshofen

Gaspoltshofen, Oberösterreich, Österreich
Koupání jako způsob trávení volného času má v Gaspoltshofenu dlouhou tradici. Už v roce 1935 tady postavili na břehu Innbachu nedaleko centra na tehdejší poměry velmi moderní koupaliště. Investorem byl zkrášlovací spolek, později převzal toto zařízení městys. Tak jako v mnoha jiných obcích městys toto koupaliště udržoval, ale městys nemohl investovat větší částky; přednost dostaly jiné nákladné investiční záměry a místní potřeby. Pokračující opotřebení úpravny vody a bazénu a stále se zhoršující dezolátní stav výškových staveb způsobily nedostupnost sanace a přestavby; změnily se mezitím také hygienické a vodoprávní předpisy a také vzrostly požadavky návštěvníků na moderní volnočasové zařízení.
Sanace a modernizace koupaliště Gaspoltshofen je v mnoha ohledech příkladná pro mnohé menší a střední obce. Plánování a realizace stavebního záměru dokazuje, že také při dodržení nákladů mohou vzniknout atrakce vhodné pro rodiny a pro zábavu – a to bez snížení kvality nebo bez pozdějších horentních provozních nákladů.

Lázeňská sezóna na koupališti otevřeném nově v roce 1996 začíná počátkem května a končí v srpnu, resp. počátkem září (podle počasí). Koupaliště je otevřeno v této době denně od 8 do 20 hodin – s výjimkou špatného počasí.
Plavčíkem je Albert Kössldorfer.
Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
členské slevy

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Koupalište Gaspoltshofen
Badgasse
4673 Gaspoltshofen

telefon +43 7735 6574
fax +43 7735 6954 - 33
E-Mail gemeinde@gaspoltshofen.ooe.gv.at
web www.gaspoltshofen.ooe.gv.at
http://www.gaspoltshofen.ooe.gv.at

kontaktní osoba
Marktgemeinde Gaspoltshofen

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA