Salzkammergut - Solná komora

Bad Ischl

kontakt & servis


Salzkammergut - Solná komora

Salinenplatz 1
4820 Bad Ischl

telefon +43 6132 269090
E-Mailinfo@salzkammergut.at
webwww.salzkammergut.at
http://www.salzkammergut.at

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram náš videokanál na Youtube Navštivte naši stránku na Wikipedii
powered by TOURDATA

Když Vám v třpytivě bílé krajině sníh křupe pod nohama, když se z jezer v průzračném chladu line pára, pak nás děla zima šťastnými.

Už v prosinci padají první sněhové vločky a až do března je sníh: zimní svět, skoro až moc krásný, aby to byla pravda. Výjevy, které jsou nezapomenutelné, klid, který dává sílu. Ale i nespoutaná svoboda pro aktivní zimní radovánky v každé byť i jen myslitelné podobě na výborně upravovaných sjezdovkách ve všech výškových polohách. Zima v Salzkammergut je požitkem z krajiny, staré zvyky a nové potěšení z lyžování, pohoda u plápolajícího ohně a potěšení z různých radostí. Zimní svět zážitků Salzkammergut, je neuvěřitelně mnohotvárný, potěšitelně individuální, zaručeně zábavný a fantasticky krásný.

Mnoho tipů a možností, jak zcela individuálně pojmout Vaši dovolenou a samozřejmě i hotely a nabídky ubytování v Salzkammergut naleznete zde!