Rezervace ubytování

Děti
Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Static Map

Altenfelden

Zvláštní vlastnosti

Data a fakta

  • obyvatel: 2.230
  • plocha: 26 km²
  • nadmořská výška (od): 598m
  • nadmořská výška (do): 598m
  • druh obce: Obec s trhem
  • stupeň délky: 13,97261
  • stupeň šířky: 48,48484
Oblast obce Altenfelden je situovaná na kraji Šumavy mezi řekami Kleine Mühl a Große Mühl a nabízí nádherné výhledy ze svých vyvýšenin.

Altenfelden je dnes známý především díky své oboře s divočinou (Wildpark), kterou ročně navštíví 55.000 osob. Na 80 ha můžete pozorovat 850 zvířat.

Jezdectví bylo dřív v Altenfeldenu hodně rozšířené a od 70. let se sem tento trend opět vrací. Okolo 50 koní tu je k dispozici pro příznivce čtyřnohých krasavců.

Turistické stezky a stezky pro jezdce na koních (hipostezky) od řeky Große Mühl až k řece Kleine Mühl by měly hostům Horní Mlýnskou čtvrť trochu přiblížit.

Od 4-hvězdičkových hotelů po milé malé soukromé penziony, stejně jako dovolenou na statku - v Altenfeldenu si každý najde ubytování podle svého gusta.

Pro pestrou a uvolňující dovolenou tu je k dispozici ledová plocha k bruslení, dvě jezdecké haly (20 x 40 m), hřiště, cvičiště, 4 tenisové kurty,dráhy na metanou, asfaltové dráhy, solárium, masáže a bazén.

Očekává Vás tu mimo jiné i výtečná kuchyně (restaurace, hostince, kavárny a hospody).

Kontakt & servis

Altenfelden
Marktgemeinde Altenfelden
Veldenstraße 3
4121 Altenfelden

Telefon: +43 7282 5555-0
Fax: +43 7282 5555-22
E-Mail: gemeindeamt@altenfelden.at
Web: www.wildpark-altenfelden.at/

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA

Linz směr Rohrbach

Linz - Neufelden (vlak)
Linz - Altenfelden (bus)

Linz/Hörsching

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou

Plánovač tras pro individuální turistiku

Místo

Oblast obce Altenfelden je situovaná na kraji Šumavy mezi řekami Kleine Mühl a Große Mühl a nabízí nádherné výhledy ze svých vyvýšenin. Altenfelden je dnes známý především díky své oboře s divočinou (Wildpark), kterou ročně navštíví 55.000 osob. Na 80 ha můžete pozorovat...