Hledám
Hledat
Zavřít

Mostradeln in der Vitalwelt

Bad Schallerbach, Oberösterreich, Österreich
Prozkoumejte během své třídenní krátké dovolené prázdninový region Vitalwelt a projeďte se na kole kopcovitou krajinou s charakteristickými jabloněmi a hrušněmi. Objevte nejkrásnější místa, trasy, občerstvovací zastávky a poznejte Mostlandl. Svěží zelené kopce Vitalweltu jsou ideální pro příjemné cyklistické výlety. Na kole projedete mezi jabloňovými a hruškovými sady, kolem působivých čtvercových statků a přes malebné vesničky a po cestě najdete četné zastávky a výletní cíle, které stojí za krátkou či delší zastávku. Cyklotrasy jsou dlouhé od 22 do 86 km a vedou po okružní trase po síti cyklostezek Vitalwelt dlouhé 300 km. Vyznačují se krátkými stoupáními, nádhernými výhledy a četnými moštárnami a hostinci typickými pro tento region.
Vychutnejte si regionální pochoutky jako Brettljause, Erdäpflkäse, Bauernkrapfen a samozřejmě mošt. Objednejte si piknikový koš z domova. Vyberte si piknikový koš plný regionálních specialit podle svého gusta - jejich přehled najdete na našich webových stránkách. Ukážeme vám ta nejkrásnější pikniková místa.
 
Cyklistické, turistické a výletní mapy pro dovolenou plnou zážitků si můžete objednat předem nebo vyzvednout přímo v turistických informačních kancelářích v Bad Schallerbachu a Gallspachu.
V turistické informační kanceláři v Bad Schallerbachu si můžete zapůjčit také elektrokola a horská kola - zde si je prosím předem rezervujte.
 
Nocování v prázdninovém regionu Vitalwelt Bad Schallerbach ve Vámi preferovaném ubytování: nabídka sahá od dovolené na statku až po čtyřhvězdičkové hotely.
  • 2 přenocování
nabídka

.

strava
  • snídaně
Možné termíny příjezdu

denně

od ceny
  • € 127,50 na osobu
  • možnost rezervace od 1 osoby
Období cesty (01.10.2023 - 30.09.2024)
od do
01.10.2023, do 30.09.2024

nezávazná poptávka

od 103,25 € -

možnosti placení
Jiné možnosti platby
bankovní převod
Platba předem
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné s přáteli
  • Vhodné ve dvou

Příjezd je možný denně.
Den navíc je možný.

kontakt & servis


Mostradeln in der Vitalwelt
Tourismusverband Vitalwelt Bad Schallerbach
Promenade 2
4701 Bad Schallerbach

telefon +43 7249 42071
E-Mail info@vitalwelt.at
web www.vitalwelt.at
https://www.vitalwelt.at

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku

powered by TOURDATA