HledámHledat
Zavřít

Zdraví a wellness

Osvěžte tělo a osvěžte mysl - hornorakouské termální lázně a zdravotní oázy léčí všechny druhy onemocnění magickými látkami, jako je jód, solanka, síra, radon a voda. Pokud si chcete jen na pár dní odpočinout, můžete si vybrat z pestré nabídky wellness nabídek. Zdroje pohody vás zvou, abyste se ponořili a ožili.

Zábava v příjemně teplé vodě

 

Čtvery termální lázně v naší zemi lákají v chladném ročním období na pohodové dny v příjemném teple: užijte si wellness, koupání, blahodárné masáže nebo jen tak odpočívejte - v našich termálních lázních prožijete báječné chvíle.

 

Rozlehlé karibské písečné pláže v Therme Geinberg a tropické světy jižních moří v EurothermenResort Bad Schallerbach - a přitom v srdci střední Evropy. V bazénech se slanou vodou v EurothermenResorts Bad Ischl se vám relaxace dostane až pod kůži - co všechno dokáže sůl v termální vodě.

 

Mimochodem, blahodárná termální voda: léčivými látkami boduje samozřejmě i EurothermenResort Bad Hall - v tomto případě je to jódová solanka, díky které má voda léčivé účinky.