© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/David Lugmayr: Eine Frau schwimmt in einem beheitzten Pool am Wolfgangsee
Eine Frau schwimmt in einem beheitzten Pool am Wolfgangsee
Hledám
Hledat
Zavřít

Zdraví a wellness

Osvěžte tělo a osvěžte mysl - hornorakouské termální lázně a zdravotní oázy léčí všechny druhy onemocnění magickými látkami, jako je jód, solanka, síra, radon a voda. Pokud si chcete jen na pár dní odpočinout, můžete si vybrat z pestré nabídky wellness nabídek. Zdroje pohody vás zvou, abyste se ponořili a ožili.

Zábava v příjemně teplé vodě

 

Čtyři termální lázně v Horním Rakousku vás zvou ke strávení příjemně teplých dnů plných pohody: ať už se jedná o wellness, zábavu při koupání, uklidňující masáže nebo prostě jen relaxaci - v našich termálních lázních si užijete hodiny jako ve snu.

Karibské písečné pláže se rozprostírají v Therme Geinberg a tropické světy jižního moře v EurothermenResortu Bad Schallerbach - v srdci střední Evropy. Ve slaných bazénech EurothermenResortu Bad Ischl se relaxace dostane hluboko pod kůži - co dokáže sůl v termální vodě. Když už jsme u blahodárné termální vody: EurothermenResort Bad Hall boduje také léčivými látkami - zde je to přírodní jodová solanka, která má ve vodě léčivé účinky.

Wellness, mazlení a opravdový relax - užijte si krásné hodiny v termálních lázních v Horním Rakousku. Vezměte své blízké a odpočiňte si v Horním Rakousku!