© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Alles was es für den Wellness-Urlaub braucht liegt im Spa Resort Therme Geinberg im Innviertel am Beckenrand bereit.
Am Beckenrand im Spa Resort Therme Geinberg im Innviertel befinden sich ein Handtuch, ein Smoothie, ein Teller mit Äpfeln, Zwetschken und Trauben, eine Sonnenbrille und zwei Bücher.
Hledám
Hledat
Zavřít

Zdraví a wellness

Osvěžte tělo a osvěžte mysl - hornorakouské termální lázně a zdravotní oázy léčí všechny druhy onemocnění magickými látkami, jako je jód, solanka, síra, radon a voda. Pokud si chcete jen na pár dní odpočinout, můžete si vybrat z pestré nabídky wellness nabídek. Zdroje pohody vás zvou, abyste se ponořili a ožili.

Zábava v příjemně teplé vodě

 

Čtyři termální lázně v Horním Rakousku vás zvou ke strávení příjemně teplých dnů plných pohody: ať už se jedná o wellness, zábavu při koupání, uklidňující masáže nebo prostě jen relaxaci - v našich termálních lázních si užijete hodiny jako ve snu.

Karibské písečné pláže se rozprostírají v Therme Geinberg a tropické světy jižního moře v EurothermenResortu Bad Schallerbach - v srdci střední Evropy. Ve slaných bazénech EurothermenResortu Bad Ischl se relaxace dostane hluboko pod kůži - co dokáže sůl v termální vodě. Když už jsme u blahodárné termální vody: EurothermenResort Bad Hall boduje také léčivými látkami - zde je to přírodní jodová solanka, která má ve vodě léčivé účinky.

Wellness, mazlení a opravdový relax - užijte si krásné hodiny v termálních lázních v Horním Rakousku. Vezměte své blízké a odpočiňte si v Horním Rakousku!