© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Landschaft im Mühlviertel
Grüne Hügellandschaft im Mühlviertel
Hledám
Hledat
Zavřít

Zastávka v boxech v zařízení Lebensquell

Vypněte na jeden den. Dopřejte si s přáteli nebo kamarádkami pauzu, uberte rychlost a na chvilku se zastavte.

Jedním z míst, která jsou ideální pro životní zastávku v boxech je zdravotní a relaxační centrum Lebensquell Bad Zell. Než se zase vydáte na každodenní cestu životem, načerpá tady vaše tělo i duše novou energii ve čtyřech oblastech. Čeká vás vodní oáza, saunová oáza, fitness oáza a oáza krásy. Blahodárným pokladem, který tryská v lázních Bad Zell ze žulového podloží kraje Mühlviertel, je radon. Na něm je založena nabídka procedur v zařízení Lebensquell. Masáže, kosmetické procedury, návštěva sauny nebo parních lázní povzbudí čilost a energii. Abyste zase na plný plyn vyrazili do každodenního života.

Hornorakouská centrála cestovního ruchu, Informace
Freistädter Straße 119
4041 Linz

Telefon+43 732 221022
E-Mailinfo@hornirakousko.at
Webwww.hornirakousko.cz/

Související doporučení:

Bad Zell

Lebensquell Bad Zell

Zdroj zdraví a blaha Pamatuj: Nejcennější je zdraví! - tímto poselstvím vnitřního hlasu vítá nové centrum pro zdraví a pohodu Lebensquell Bad Zell své hosty k nezapomenutelné zdravotní dovolené.

více k tomu
Bad Zell

Pramen sv. Hedviky - Cella Hedwigsbründl

Cella Hedwigsbründl Kousek za obcí Bad Zell najdete starobylý prmen: "Hedwigsbründl".O legendě:Svatá Hedvika se údajně vydala na pěší pouť do Říma. Slíbila, že půjde celou cestu bosa, ale její zpovědník jí přikázal, aby měla boty. Aby splnila obojí,…

více k tomu