Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Rezervace ubytování

Děti
Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Region piva Innviertel

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Kontakt & servis

Bierregion Innviertel
Dr.-Thomas-Senn-Str. 10
4910 Ried im Innkreis

Telefon: +43 7752 21118
E-Mail: info@innviertelbier.info
Web: www.innviertelbier.at

powered by TOURDATA

Kontakt & servis

Bierregion Innviertel
Dr.-Thomas-Senn-Str. 10
4910 Ried im Innkreis

Telefon: +43 7752 21118
E-Mail: info@innviertelbier.info
Web: www.innviertelbier.at

Zvláštní vlastnosti
Krajina zaoblená, lidé jadrní, život skvělý – nefalšovaná radost ze života. Vítejte v regionu piva Innviertel!


Jako krotká kulturní krajina si Innviertel už dávno udělal své jméno. Málo lidí ale ví, že se nyní dá objevit úplně jinak. Innviertel je nejrozmanitější rakouský pivní region. S osmi soukromými pivovary, 30 pivnicemi a více než šedesáti druhy piva ukrývá tento region pravý poklad chuti a požitku. To vše čeká jen na to, abyste ho vypátrali.

Přátelé piva se v Innviertelu nemusejí jen prokousávat rozmanitou pivní krajinou, nýbrž mohou též nahlédnout za kulisy vaření piva a dozvědět se mnohé okolo zlatožlutého moku z ječmene. Zúčastněné pivovary nabízejí poutavé prohlídky a balíčky, při kterých zcela jistě požitek nepřijde zkrátka.

Ale nejen pití piva udělá více zábavy ve společnosti sympatických lidí. Také procházky městem, návštěva muzeí, ochutnávky dobrot a zážitky z přírody jsou krásnější, když se o ně podělíte.
Je jedno, zda dvě hodiny, tři dny nebo celý týden, udělejte si čas a poznejte v každém ohledu bohatství, které tento region může nabídnout.
Užijte si rozmanitost a originalitu Innviertelu, regionu piva!
Oblast, region

Krajina zaoblená, lidé jadrní, život skvělý – nefalšovaná radost ze života. Vítejte v regionu piva Innviertel! Jako krotká kulturní krajina si Innviertel už dávno udělal své jméno. Málo lidí ale ví, že se nyní dá objevit úplně jinak. Innviertel je nejrozmanitější rakouský...