Aussicht genießen in Oberösterreich

Rezervace ubytování

Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Celková cena:
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Attersee-Attergau

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Kontakt & servis

Tourismusverband Attersee-Attergau
Attergaustraße 31
4880 Sankt Georgen im Attergau

Telefon: +43 7666 7719-80
Fax: +43 7666 7719-89
E-Mail: info.attergau@attersee.at
Web: www.attersee-attergau.at

powered by TOURDATA

Kontakt & servis

Tourismusverband Attersee-Attergau
Attergaustraße 31
4880 Sankt Georgen im Attergau

Telefon: +43 7666 7719-80
Fax: +43 7666 7719-89
E-Mail: info.attergau@attersee.at
Web: www.attersee-attergau.at

Zvláštní vlastnosti
V Attergau pocítíte flair malého světa bez starostí. Má ale přesně tu správnou velikost, která umožňuje krásnou vyváženost této oblasti. Se svým velkým sousedem, jezerem Attersee, žije v harmonickém partnerství, které Vám toho může také hodně nabídnout.

Náš region Attergau je oblíbeným cílem výletů a dovolených: ve dvou si lze vychutnat neuvěřitelně romantický pohled na idylickou jezerní krajinu z vyhlídkové věže na Lichtenbergu, s rodinou vychutnat krajinu při jízdě na koni, na kole nebo pěšky, anebo si najít čas sám pro sebe a nabrat energii při wellness nebo na magických místech a u prastarých stromů, které oceňovali pradávno již Keltové.
Široká nabídka aktivit pro volný čas nenechá žádné přání nesplněné, a když se večer vkrade potřeba kulturního zážitku, pak jsou na programu velkolepé rozmanité akce Attergauerského kulturního léta, které již po více než 30 let láká do regionu Attergau umělce z celého světa.
Pohodovost a péče o tradice se v našem regionu vysoko cení – návštěvníci nebudou okouzleni jen lidovým tancem anebo tancem "Schuhplatteln", ale také výbornou kuchyní, ve které se uplatní domácí kvalita a tradice.
Attergau je ideálním výchozím bodem pro jednodenní výlety do oblíbených historických měst regionu Salzkammergut – jako Gmunden, Bad Ischl, Hallstatt nebo Salzburg.

Najděte si "čas k životu – přijeďte do Attergau!
Oblast, region

V Attergau pocítíte flair malého světa bez starostí. Má ale přesně tu správnou velikost, která umožňuje krásnou vyváženost této oblasti. Se svým velkým sousedem, jezerem Attersee, žije v harmonickém partnerství, které Vám toho může také hodně nabídnout. Náš region Attergau je...