Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Rezervace ubytování

Děti
Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Národní park Kalkalpen

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Kontakt & servis

Tourismusverband Nationalpark Region Ennstal
Eisenstraße 75
4462 Reichraming

Telefon: +43 7254 8414
E-Mail: info@nationalparkregion.com
Web: www.nationalparkregion.com

powered by TOURDATA

Kontakt & servis

Tourismusverband Nationalpark Region Ennstal
Eisenstraße 75
4462 Reichraming

Telefon: +43 7254 8414
E-Mail: info@nationalparkregion.com
Web: www.nationalparkregion.com

Zvláštní vlastnosti
Pěší turistika v horských, pasteveckých a vrcholových regionech Národního parku Kalkalpen (Vápencové Alpy)

V jihovýchodní části Horního Rakouska leží turistický region Pyhrn-Priel, zarámovaný výrazným a působivým světem hor. Rozmanitou dovolenou s pěší turistikou zaručuje cca 1000 kilometrů pohodlných vycházkových okruhů, turistických cest s panoramaty, horských pěšin, túry k chatám, hřebenové stezky, lezecké cesty a vrcholové túry. Střídání mezi plochými údolními cestami, mírně kopcovitými horskými loukami a strmými vápencovými skalami zaručují působivé přírodní zážitky pro rodiny, milovníky hor a turisty vyhledávající požitky. Alpinské horské zážitky nabízí pohoří Totes Gebirge , Warscheneck a Pyhrgas.


V hornorakouském Ennstalu, mezi romantickým městem Steyr a kdysi „zlatým městysem Weyer“ režíruje samotná krajina.
Rozlehlé lesy, průzračné horské potoky, „Velká rokle“ a obhospodařované horské pastviny skýtají přírodní zážitky zvláštního druhu. Kolem Národního parku Kalkalpen oživují tento region stovky kilometrů turistických cest, cyklistických tras vhodných pro rodiny, turistické centrum „Wanderzentrum Hohe Dirn“ a přes 300 km tras pro horská kola – jako např. Hintergebirgsradweg.
Oblast, region

Pěší turistika v horských, pasteveckých a vrcholových regionech Národního parku Kalkalpen (Vápencové Alpy) V jihovýchodní části Horního Rakouska leží turistický region Pyhrn-Priel, zarámovaný výrazným a působivým světem hor. Rozmanitou dovolenou s pěší turistikou zaručuje cca...