Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Rezervace ubytování

Děti
Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Mühlviertel - Region Freistadt

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Kontakt & servis

Mühlviertel - Region Freistadt
Waaggasse 6
4240 Freistadt

Telefon: +43 7942 75700
Fax: +43 732 7277-9646
E-Mail: kernland@oberoesterreich.at
Web: www.muehlviertel.at/wo/region-freistadt/

powered by TOURDATA

Kontakt & servis

Mühlviertel - Region Freistadt
Waaggasse 6
4240 Freistadt

Telefon: +43 7942 75700
Fax: +43 732 7277-9646
E-Mail: kernland@oberoesterreich.at
Web: www.muehlviertel.at/wo/region-freistadt/

Zvláštní vlastnosti
 Vítejte v srdci Mühlviertelu!

Srdečný. Původní. Přívětivý.

Mühlviertler Kernland je kouzelný kraj pro strávení dovolené, ležící severně od zemského hlavního města Lince – prastará země, neotesaná jako zdejší žula, nevtíravě krásná a plná nefalšovaného života v městečkách a vesnicích.

Mühlviertler Kernland je jedním z nejkrásnějších a nejrozmanitějších výletních cílů v Mühlviertelu. Zde zažijete VENKOVSKOU DOVOLENOU jedinečné povahy.

Kultura se projevuje v mnoha podobách - gotiku, renesanci a baroko zde najdete stěsnané na malém prostoru. Užijte si atmosféru Freistadtu, romantického středověkého města piva a kultury. Při procházce romantickými uličkami, obklopenými zachovalým opevněním s mnoha věžemi, můžete jít na každém kroku ve stopách středověku.

Cesta muzeí a gotiky v Mühlviertelu, nostalgická koněspřežka, početné tematické stezky vhodné pro rodiny, cyklistické stezky nebo golfový ráj v St. Oswaldu jsou dalšími důležitými místy z pestré nabídky v turistickém regionu Mühlviertler Kernland.

Výtečné hotelnictví, gastronomie a cukrářství s typicky regionálními pochoutkami přispějí ke kvalitě Vašeho pobytu.
Oblast, region

 Vítejte v srdci Mühlviertelu! Srdečný. Původní. Přívětivý. Mühlviertler Kernland je kouzelný kraj pro strávení dovolené, ležící severně od zemského hlavního města Lince – prastará země, neotesaná jako zdejší žula, nevtíravě krásná a plná nefalšovaného života v...