Aussicht genießen in Oberösterreich

Rezervace ubytování

Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Celková cena:
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Mühlviertel - Region Freistadt

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Kontakt & servis

Mühlviertel - Region Freistadt
Waaggasse 6
4240 Freistadt

Telefon: +43 7942 75700
Fax: +43 732 7277-9646
E-Mail: kernland@oberoesterreich.at
Web: www.muehlviertel.at/wo/region-freistadt/

powered by TOURDATA

Kontakt & servis

Mühlviertel - Region Freistadt
Waaggasse 6
4240 Freistadt

Telefon: +43 7942 75700
Fax: +43 732 7277-9646
E-Mail: kernland@oberoesterreich.at
Web: www.muehlviertel.at/wo/region-freistadt/

Zvláštní vlastnosti
Vítejte v srdci Mühlviertelu! Mühlviertler Kernland zve na zimní dovolenou plnou zážitků, kdy si pořádně odpočinete.

Naučte se oblíbit si zimu – V zimě můžete objevit nový půvab zimní krajiny. Kopce jsou ještě více zaobleny a lesy ztichnou; člověk se pohybuje krajinou, která ukazuje jeho očím absolutní harmonii a klid. Vnořte se do třpytivého světa ledových krystalů v hlubokém skrytu lesa.

V regionu Mühlviertler Kernland prožijte dovolenou plnou odpočinku, načerpejte síly, objevte skrytá zákoutí, zkuste něco nového a užijte si venkova a svébytné kultury. Nejkrásnější období roku se tu má stát zážitkem pro tělo, ducha i duši.

Obdivujte třpyt slunečních paprsků na bílém sněhu nad mlhovými clonami – ať je to při zimní turistice, nebo turistice ve sněhulích, při sáňkování, na běžkách nebo sjezdovkách – má to téměř mystické kouzlo. Zahrát si metanou na některém z našich přírodních rybníků nebo na dráze pro metanou s následnou „pečínkou“ se stane pro Vás a Vaše přátele nezapomenutelným zážitkem.
Oblast, region

Vítejte v srdci Mühlviertelu! Mühlviertler Kernland zve na zimní dovolenou plnou zážitků, kdy si pořádně odpočinete. Naučte se oblíbit si zimu – V zimě můžete objevit nový půvab zimní krajiny. Kopce jsou ještě více zaobleny a lesy ztichnou; člověk se pohybuje krajinou, která...