Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Rezervace ubytování

Děti
Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Mondsee - Irrsee

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Kontakt & servis

Tourismusverband MondSeeLand Mondsee - Irrsee - Salzkammergut
Dr. Franz Müller Straße 3
5310 Mondsee am Mondsee

Telefon: +43 6232 2270
Fax: +43 6232 2270-22
E-Mail: info@mondsee.at
Web: www.mondsee.at

powered by TOURDATA

Kontakt & servis

Tourismusverband MondSeeLand Mondsee - Irrsee - Salzkammergut
Dr. Franz Müller Straße 3
5310 Mondsee am Mondsee

Telefon: +43 6232 2270
Fax: +43 6232 2270-22
E-Mail: info@mondsee.at
Web: www.mondsee.at

Zvláštní vlastnosti
Perla v regionu Salzkammergut anebo brána k němu?

Předpokládejme, že jste si koupili průvodce po Rakousku nebo po Salzkammergut a hledáte v něm MondSeeLand. Podle toho, v jakém vydavatelství vyšel, Vám bude autor popisovat region kolem Mondsee a Irrsee jako „Perlu v Salzkammergut“ anebo jako „Bránu do Salzkammergut“.

Předpokládejme, že chcete MondSeeLand poznat a sami zjistit, zda je spíše onou perlou nebo bránou. Každopádně použijete při výjezdu z dálnice odbočku „Mondsee“. Zde budete hned na začátku díky geografické poloze postaveni před obtížné rozhodnutí: „Mám odbočit doleva směr Irrsee, anebo raději doprava na Mondsee?“ Toto rozhodnutí ale chceme na tomto místě nechat na Vás.

MondSeeLandu dominují jeho obě jezera, vhodná pro koupání. Mondsee a Irrsee se sice označují jako „bratři“, ale přesto jsou rozdílná jako den a noc. Jedno z nich je živé, sportovně-aktivní jezero na koupání, na kterém je pro každý druh zábavy vhodná nabídka hned po ruce. Druhé z nich je zcela pod ochranou přírody a je to pravé Eldorado odpočinku. Tato dvě jezera a jejich okolí nejlépe popisuje jedno slovo, vyjadřující neomezené zážitky: rozmanitost. Rozmanitost pro ty, kdo hledají.

Záleží ale na tom, co hledáte: odpočinek, sport a action, kulinářské zvláštnosti, kulturní vrcholy, romantiku, štěstí, nebo… Ale přesně z tohoto důvodu jsme naši internetovou prezentaci pojali jako našeho průvodce pro Vás. Zveme Vás k virtuální cestě za objevy naší mnohotvárností.

Po této prohlídce zůstane otevřená otázka: perla nebo brána? Brána má souvislost s naší snadno dostupnou polohou. Pokud se chcete dostat dále do legendární Solné komory - Salzkammergut - pak samozřejmě nemůžete MondSeeLand minout. Označení „Perla“ nás samozřejmě velmi ctí a děkujeme tímto autorovi, který nás tímto názvem poctil. Ale tak vybraní, jak jen perla je, se ani sami necítíme, i když jsme hrdi na to, že smíme žít a pracovat v takovém jedinečném regionu. Sami sebe vidíme jako – uhodli jste – mnohotvárnost regionu Salzkammergut.

A tak zůstává otevřená otázka: doleva nebo doprava? Anebo obojí?

Pokud Vám při zodpovídání této otázky můžeme být nějak nápomocni, pak jsme Vám rádi k dispozici.
Oblast, region

Perla v regionu Salzkammergut anebo brána k němu? Předpokládejme, že jste si koupili průvodce po Rakousku nebo po Salzkammergut a hledáte v něm MondSeeLand. Podle toho, v jakém vydavatelství vyšel, Vám bude autor popisovat region kolem Mondsee a Irrsee jako „Perlu v...