©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Stefan Mayerhofer: Natur erleben in den Wäldern in Oberösterreich
Natur erleben in den Wäldern in Oberösterreich
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

 

Uvnitř není venku

Uvnitř nás čekají hory prádla, zatímco venku můžeme zdolávat vrcholky hor. Opravdové dobrodružství začíná ve chvíli, když překročíte práh. Ať jsou vaším důvodem zážitky, objevování, relaxace nebo sportovní výzvy – určitě vyjděte ven a užívejte si přírodu Horního Rakouska. 

 

Jaký vztah k přírodě máte Vy?

Uvolňující říše požitků

Prostě odpočívej a najdi cestu zpět ke své přirozenosti v přírodě Horního Rakouska. Na příjemných turistických trasách a v pohostinných podnicích bude uvolnění blíž s každou minutou.

 

Ponořte se do přírody.

Povzbuzující království smyslů

Naber nové síly a nech se inspirovat. Lesy, dálavy a energetická místa Horního Rakouska Ti opět dobijí baterky. Nemusíš pro to udělat vůbec nic. Ale můžeš. Putování, plavání a užívání si Ti udělá dobře.

 

Nechte se inspirovat přírodou.

Říše dobrodružství plná sportu

Uvolníš se pořádně, teprve když se vyřádíš? V Horním Rakousku se Ti tep určitě zvýší. Hory, náročné turistické trasy, cyklistické výlety a další zážitky budou tou správnou výzvou.

 

Překonejte své hranice.