© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/David Lugmayr: Winterliche uppermoments in Oberösterreich
Winterliche uppermoments in Oberösterreich
HledámHledat
Zavřít

Pravé zimní chvíle, které vám dají křídla.

Často je to jen okamžik, jen jako záblesk světla, krátké, zářivé a intenzivní nebo naopak velkolepý příběh a fantastický zážitek v zimní scenérii. Jsou to ty zvláštní ryzí okamžiky, na které pak budete dlouho vzpomínat. Udělejte si selfíčko a objevujte své zcela osobní #uppermoments v Horním Rakousku.

Happy Hour tvého života.

První paprsek slunce běžící po vrcholcích hor, první sjezd po čerstvě upravené sjezdovce – to jsou okamžiky štěstí, které se usadí hluboko ve vaší duši. Také Bettina Strittl a Irene Trinkl, dcery bývalého závodníka v běhu na lyžích Hannese Trinkla to dokážou ocenit. Tak často, jak to jen jde, si obě přítelkyně udělají čas na to, obnovit své stopy na svazích jejich domovského lyžařského střediska Hinterstoder. Právě toto jsou #uppermoments, provázející jejich přátelství už od dětství. Stále znovu, každý rok.

 

Uppermoments Pyhrn-Priel

 

Pyhrn-Priel

Život je hřiště.

Rozpomenete se na dětství, probudí se ve vás důvěrně známé pocity. Andreas Holzinger si to užívá, když si hravě poměřuje síly s kamarádem svého syna, Peterem Englem. Oba se rádi pustí do závodění na běžkách, čímž si ten starší, bývalý reprezentant v běhu na lyžích udržuje svou mladistvou formu a ten mladší se závod od závodu zlepšuje. Na sjezdovkách lyžařského střediska Dachstein West najde každý svůj #uppermoment.

 

Uppermoments Dachstein-West

 

Dachstein Salzkammergut

Když vám srdce skáče radostí.

Ovládnuti nadšením se snadno otevřete a s lehkostí překročíte hranice všednosti. Není nic cennějšího než tento okamžik. Když Valerii Hammerschmid zasáhl příval nadšení, pak už šlo všechno váhání stranou. Z tiché dívky se najednou stává vyznavačka adrenalinových sportů, předvádějící ve Funparku v Kasbergu všechny triky, které umí. Čím odvážnější skok, tím skvělejší zážitek - #uppermoment.

 

Uppermoments Funpark Kasberg

 

Rekreační oblast Almtal

Zimní radovánky pro duši dítěte, která se v tobě skrývá.

Andělíčci ve sněhu, kouzelné koberce a dráha s boulemi - hravá zábava na lyžích pro děti. Když vzbudíte jejich zájem, hned potom, co zvládnou vlastním tempem prosvištět dolů po sjezdovce, jsou skvělé #uppermoments zaručeny. Má z toho radost i maminka Andrea se synem Paulem při společném výletu na Hochficht. A tak v ní čas od času probleskne její vnitřní dětská duše, která vykouzlí široký úsměv na její tváři. "Už dlouho jsem se necítila tak lehce" říká, a už spolu se synem znovu sjíždí dolů po sjezdovce.

 

Uppermoments Hochficht

 

Šumava