Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Obertraun am Hallstättersee

Obertraun, Oberösterreich , Österreich

 

BUĎTE SRDEČNĚ VÍTÁNI V OBERTRAUNU!

Obertraun leží vnořený mezi impozantní hory Dachsteinsu na břehu Halštatského jezera.

Obertraun na úpatí Dachsteinu v oblasti Světového dědictví UNESCO Hallstatt- Dachstein - Salzkammergut je ideálním výchozím bodem pro mnohé aktivity, jako je turistika, horolezectví, cyklistika, plavání, návštěva památek, anebo když se jen chcete zasnít a hledat štěstí. S lanovkou Dachstein Krippenstein se dostanete k fascinující ohromné ledové jeskyni a k obrovské mamutí jeskyni anebo dále přes Krippenstein na plošinu Dachsteinplateau. Skvostný výhled nabízí "5fingers" na Krippensteinu. Ještě o něco výše jste na Welterbespirale, odkud máte pohled na hory regionu Dachstein Salzkammergut. Bezpečně si můžete užít světa hor během tříhodinové túry po cestě Heilbronnerweg. Ale i náročné túry jsou dobře značené a čekají na to, až je objevíte. V rámci Obertraunského turistického podzimu můžete zažít i túry s průvodcem a proškolení průvodci organizace Dachstein Tourismus AG po přírodě a horách jsou Vám kdykoli k dispozici.

S pomocí lanovky Dachstein Krippenstein se dá výškový rozdíl 1500 m překonat bez námahy. Během jízdy v panoramatické gondole bude Váš pohled klouzat po krásném údolí orámované horami a po břehu Halštatského jezera. Užijte si podzemní podívané na divoké vodě v jeskyni Koppenbrüllerhöhle v údolí. Zde na Vás čekají překrásné turistické cesty, jako je turistická cesta po východním břehu Ostuferwanderweg, Obertraunská tematická cesta, cesta divočinou nebo idylický okruh Koppenwinkelrunde. Projděte a poznejte kulturu a přírodu tohoto regionu, nechte se jí překvapit a nalezněte uvolnění v tichu „místa štěstí“ Koppenwinkel.

  • obyvatel: 721
  • plocha: 88 km²
  • nadmořská výška (od): 514m
  • nadmořská výška (do): 2900m
  • stupeň délky: 13.689437
  • stupeň šířky: 47.555402

Po dálnici A1 odbočka na Obertraun (dálniční výjezd Regau);
Z Mnichova přes Salzburg-Bad Ischl;
Z jihu po dálnici (výjezd Golling) nebo přes Bad Aussee-Koppenpaß
Nádraží Obertraun-Dachsteinhöhlen v místě!
Nejbližší letiště Salzburg (možno i přes Linec)

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku

kontakt & servis


Obertraun am Hallstättersee

Nr. 180
4831 Obertraun

+43 5 95095 - 40
+43 5 95095 - 74
obertraun@dachstein-salzkammergut.at
dachstein.salzkammergut.at/obertrau...
https://dachstein.salzkammergut.at/obertraun.html

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky
francouzsky

powered by TOURDATA