Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Bad Ischl

Bad Ischl

kontakt & servis


Bad Ischl

Auböckplatz 5 - Trinkhalle
4820 Bad Ischl

+43 6132 27757
office@badischl.at
www.badischl.at
http://www.badischl.at

powered by TOURDATA

Vítejte v nejoblíbenějším prázdninovém letovisku v Rakousku

Bad Ischl je okouzlující městečko a kulturní centrum Solné komory. Lázeňské město s tradicí, které dokáže vystihnout ducha doby.
Kousek ráje, kde je dost prostoru pro relaxaci, sport, kongresy, konference i pro kulturní zážitky. To vše láká k tomu, prožít zde dovolenou, Zdánlivé maličkosti tu nabývají velkých rozměrů. Ticho, vůně nedotčené přírody, široký rozhled z vrcholků hor dolů do údolí. Občerstvení ve stínu stromu, bloumání úzkými uličkami. Všechny druhy sportovních aktivit a atmosféra velkého světa v oblíbeném srdci Solné komory.