©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/David Lugmayr: Winter in Oberösterreich
Winter in Oberösterreich - Dachstein Krippenstein
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Šumava

Aigen-Schlägl

kontakt & servis


Šumava

Hauptstraße 2
4160 Aigen-Schlägl

+43 5 7890 - 100
+43 5 7890 - 115
info@boehmerwald.at
www.boehmerwald.at
https://www.boehmerwald.at

powered by TOURDATA

 

Ryze ZIMNÍ radovánky na pomezí Rakouska – Německa – Česka!

Ferienregion Böhmerwald je zvláště v zimě krásný kousek přírody pro strávení Vaší dovolené. Nabídne Vám všechno, co jen si můžete přát jako „zimní sportovec“ k radovánkám ve sněhu:

V alpinském lyžařském středisku Hochficht na Vás čeká perfektní lyžařský zážitek. Nejsevernější lyžařský areál v Rakousku se těší u malých i velkých lyžařů mimořádné oblibě. A nehrozí zde žádná bezpečnostní rizika jako laviny, padající kamení nebo příkré strže.

Na náhorní plošině v nadmořské výšce 1000 m leží běžecké centrum Šumava s nástupních místech v Schöneben, Grünwald a Oberhaag. Zde najdete nejkrásnější běžecké stopy regionu. K dispozici je tu téměř 80 km tratí, dalších 90 km stop v sousedních místech regionu jsou příslibem svobody při běhu na lyžích v bílých stopách! Rozmanitou nabídku pro strávení volného času najdete také mimo sjezdovek a běžeckých stop – ať je to zimní turistika, sáňkování, metaná (curling) nebo jízda na saních taženými koňmi.