©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Bergerlebnisse in der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich
Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Mühlviertler Alm Freistadt

Bad Zell

kontakt & servis


Mühlviertler Alm Freistadt

Lebensquellplatz 1
4283 Bad Zell

+43 5 07263
anfrage@muehlviertel.at
www.muehlviertel-urlaub.at
https://www.muehlviertel-urlaub.at

powered by TOURDATA

Neuvěřitelně osvobozující, neuvěřitelně osvěžující, neuvěřitelně překvapující a neuvěřitelně přívětivý. Tento region je neuvěřitelně rozmanitý, z kopců otevírá rozhled do nečekaných dálek.

Je to rázný region, který dokáže zpomalit prudké tempo každodenního života. Zažijte svou osobní svobodu a načerpejte síly v prázdninové oblasti výhledy do dálky. Zvlněná, kopcovitá krajina umožňuje veselý a bezstarostný přístup k životu. Široká škála pohybových aktivit a posílené tělo se stanou zdrojem nových podnětů a svěžích nápadů. Tady si najdete čas doopravdy si užívat života.