©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/David Lugmayr: Winter in Oberösterreich
Winter in Oberösterreich - Dachstein Krippenstein
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Traunsee-Almtal

Gmunden

kontakt & servis


Traunsee-Almtal

Toscanapark 1
4810 Gmunden

+43 7612 74451
info@traunsee-almtal.at
www.traunsee-almtal.at
http://www.traunsee-almtal.at

powered by TOURDATA

Když přijde zima, stane se obzvláště idylickým a atmosférickým v regionu Traunsee-Almtal. Zde najdete klidný protějšek velkých, turbulentních středisek zimních sportů.

Adventní sezóna se vyznačuje autentickými vánočními trhy, jako je "Schlösser Advent" v malebném jezerním a venkovském hradním místě v Gmundenu, který je pravděpodobně jedním z nejkrásnějších svého druhu v Rakousku (www.traunsee-advent.at).

Od 26. prosince do 2. února můžete navštívit propracované a pečlivě zpracované betlémy, ať už v muzeích, v kostelech, ale i v mnoha soukromých domech. Zvláště v Ebensee a Altmünster nabízí "Kripperlroas". Poslední drsná noc 5. ledna je na všech místech označena mystickým a působivým Glöcklerem. Bílí muži nosí velkolepé, svíčkové čepice a těžké zvony, aby odvrátili zlé duchy zimy.