Winter in Oberösterreich - Dachstein Krippenstein

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Attersee-Attergau

St. Georgen im Attergau

kontakt & servis


Attersee-Attergau

Attergaustraße 31
4880 St. Georgen im Attergau

+43 7666 7719
info@attersee.at
attersee-attergau.salzkammergut.at
https://attersee-attergau.salzkammergut.at

powered by TOURDATA

Vítejte v prázdninovém regionu Attersee - Attergau

Jezero Attersee symbolizuje tmavě tyrkysově modrou vodu s kvalitou pitné vody a Attergau půvabně kopcovitou krajinu s úžasným výhledem!

Díky propojení stoletou Attergauskou dráhou se lze z Attergau pohodlně dostat přes další obce až k Attersee, největšímu jezeru Rakouska s kvalitou pitné vody. Společným znakem obou oblastí je všudypřítomná pohostinnost a regionální kulinářské speciality.

Ne nadarmo se zde usazovali již obyvatelé kůlových staveb, Keltové i staří Římané. Odpočinek zde hledali i slavní umělci minulosti, jako byl Gustav Klimt nebo Gustav Mahler, i současnosti, jako například Nikolaus Harnoncourt, kteří tu s oblibou trávili letní dovolenou. Objevte i Vy malebnou přírodní a kulturní krajinu Solné komory, dechberoucí horské kulisy a nespočet možností sportovního vyžití ve vzduchu, na souši, ve vodě nebo pod vodou.

Nádherné místo, které rozhodně stojí za návštěvu.
Těšíme se na Vás!