©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/David Lugmayr: Winter in Oberösterreich
Winter in Oberösterreich - Dachstein Krippenstein
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Mühlviertler Hochland

Bad Leonfelden

kontakt & servis


Mühlviertler Hochland

Hauptplatz 19
4190 Bad Leonfelden

+43 7213 6397
+43 7213 6397 - 13
office@muehlviertlerhochland.at
www.muehlviertlerhochland.at
https://www.muehlviertlerhochland.at

powered by TOURDATA

Čistá zimní zábava v turistické oblasti Mühlviertler Hochland

aždý, kdo hledá speciální zimní dovolenou mimo hluk a stres, je v dobrých rukou v turistické oblasti Mühlviertler Hochland. Pro každý vkus je zimní zábava.

Důraz je kladen na „místní horu“ regionu, na 1 1255 metrů vysokou Sternstein: lyžařská oblast zde má nejen zasněžené, zasněžené svahy, ale také moderní lanovku (mimochodem jedinou v regionu). Tím je zajištěno, že vysokohorští lyžaři získají své peníze. Sternstein je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi díky své svahové struktuře.
 
Tito a ctižádostiví sportovci získají také své peníze, pokud jde o běžecké lyžování: nabídky na Sternsteinu a okolí zajišťují perfektní podmínky, stejně jako stezky ve Vorderweißenbachu, Oberneukirchen, Reichenau a St. Stefan.
 
Tam - a samozřejmě také v Bad Leonfelden - je také zimní zábava mimo sjezdovky a běžkařské tratě: lze objednat vydatnou ledovou zásobu s příslušenstvím "Bratl in der Rein" a romantickou jízdu na saních tažených koňmi přes zasněžené lesy.
 
A po potěšení z toho, že jste venku, je v hotelech a hostincích komplexní nabídka: wellness a lázeňské oblasti vás zvou k odpočinku, stejně jako k útulným restauracím, kavárnám a barům. Zvláštním vrcholem je Kastner Lebzeltarium: můžete se nejen podívat do zákulisí lahůdek, které byly v Bad Leonfelden doma od 15. století, ale také v hostelu Lebzelter a v továrně se hodit k svému srdci.