© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Den Abend vor dem beleuchteten Ars Electronica Center in Linz ausklingen lassen.
Mehrere Menschen sitzen in der Abenddämmerung vor dem Ars Electronica Center und unterhalten sich. Sie genießen den Sommerabend und den Ausblick auf das rot beleuchtete Museum sowie das beleuchtete Linzer Stadtzentrum und die Nibelungenbrücke.
Hledám
Hledat
Zavřít

Altmünster na Traunsee

Altmünster, Oberösterreich, Österreich

VÍTEJTE V ALTMÜNSTERU! DOVOLENÁ - JEZERO - HORY!

ALTMÜNSTER se dvěma rekreačními obcemi NEUKIRCHEN a REINDLMÜHL je idylicky položené tržní město přímo na břehu jezera Traunsee.

Krásná poloha v nitru Salzkammergut Vás od počátku okouzlí! Kromě centrálního bodu - jezera Traunsee - které se svojí průzračnou vodou umožňuje všechny druhy vodního sportu, jsou tu turisté (88 km turistických cest), příznivci jízdy na koni, jezdci na horských kolech (84 km cyklistických a mountinbikových cest), vyznavači kultury ale i lidé, kteří si chtějí odpočinout při dovolené, jistě na správném místě!

Máte na výběr mezi množstvím srdečných hostitelů. I kulinářsky si Vás umíme hýčkat, od rybí restaurace po hostinec na horské louce!

Heimathaus Neukirchen, muzeum autoveteránů, Eggerhaus a muzeum zvířecího světa v Salzkammergut se těší na Vaši návštěvu.

Dvě tématické cesty (Altmünster: "Život na jezeře Traunsee kdysi a nyní", Neukirchen: "Viechtau a jeho lidé") názorně vysvětlují tuto jedinečnou kulturní krajinu. Brožury stejně jako pastelky pro děti zdarma (aby se mohly zúčastnit kvízu) jsou k dostání v turistické kanceláři.

Rádi Vám pomůžeme s hledáním ubytování a sestavíme pro Vás Vaši osobní nezávaznou nabídku na míru. V tomto případě nám prosím zašlete e-mail nebo zatelefonujte a sdělte nám Vaše data. Můžete ale provést i rezervaci ONLINE přes tuto webovou stránku.

TĚŠÍME SE NA VÁS !

Altmünster nabízí pravou pohostinnost!

PŘIJEĎTE - MĚJTE SE U NÁS DOBŘE - UŽÍVEJTE SI - ODPOČIŇTE SI - NAČERPEJTE ČIROU ŽIVOTNÍ RADOST!


  • 9.846obyvatel

  • 79 km²plocha

  • 442 - 1708 m nadmořská výška

  • 47.90, 13.77GPS souřadnice

Takto nás najdete:

autem:
Dálnice A1 ze Salzburgu nebo Vídně výjezd Regau, B 145 směr Gmunden, ten minout a začíná Altmünster.


Dálnice A8 z Passau - na uzlu Wels směrem A9 na křižovatku Voralpenkreuz - na křižovatce Voraplenkreuz na A1 směr Salzburg - až k výjezdu Regau, B 145 směr Gmunden, ten minout a začíná Altmünster.

vlakem:
Po trase Westbahn ze Salzburgu nebo Vídně 100 až do Attnang-Puchheim - přestoupit na trasu 170 ve směru Gmunden a Stainach-Irdning na nádraží Gmunden nebo Altmünster.

Letecky:
Letiště Linec/Hörsching - Blue Daube Airport
Letiště Salzburg - Letiště W.A. Mozarta


Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku

kontakt & servis


Altmünster na Traunsee
Tourismusbüro Altmünster
Marktstraße 6
4813 Altmünster

telefon +43 7612 87181
E-Mailinfo@traunsee-almtal.at
webwww.traunsee-almtal.at/altmuenster
http://www.traunsee-almtal.at/altmuenster

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram
Služby & informace

Tourismusverband Traunsee-Almtal
Toscanapark 1
4810 Gmunden

telefon +43 7612 74451
E-Mailinfo@traunsee-almtal.at
webwww.traunsee-almtal.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA