© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Schneeschuwandern im Mühlviertel in der Nähe von Bad Zell.
HledámHledat
Zavřít

rekreační oblast Dachstein Salzkammergut

Bad Goisern am Hallstättersee

kontakt & servis


rekreační oblast Dachstein Salzkammergut

Bad Goisern, Gosau, Hallstatt, Obertraun
4822 Bad Goisern am Hallstättersee

telefon +43 5 95095
fax +43 5 95095 - 74
E-Mailinfo@dachstein-salzkammergut.at
webwww.dachstein-salzkammergut.at
https://www.dachstein-salzkammergut.at

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram navštiv nás na Pinterest náš videokanál na Youtube Navštivte naši stránku na Wikipedii
powered by TOURDATA

Nadechněte se čerstvého horského vzduchu, vychutnejte si hřejivé sluneční paprsky na kůži a oči se vám rozzáří vzrušením při pohledu na jedinečné přírodní krásy prázdninového regionu Dachstein Salzkammergut. Jsou to chvíle, které přetrvají - vaše chvíle!

Mezi 4 obcemi Bad Goisern am HallstätterseeGosau am DachsteinHallstatt a Obertraun na vás čekají nezapomenutelná outdoorová dobrodružství na perfektně upravených sjezdovkách, široká nabídka zimních aktivit mimo sjezdovky, kulinářské speciality, které vás po chladném dni zahřejí v žaludku i u srdce, a uprostřed toho všeho zasněžené vrcholky a třpytivě bílé zimní lesy.

V rekreační oblasti Dachstein Salzkammergut si každý přijde na své.

Na sjezdovce...

Ve Freesports Areně Dachstein Krippenstein si na své přijdou milovníci freeridu! 30 km sjezdovek mimo sjezdovky, záruka sněhu v oblasti Dachsteinu, nejdelší sjezdovka v Rakousku o délce 11 km a útulné chaty a chalupy, kde se můžete zastavit, povzbudí vaši chuť na prašan a zimní radovánky.
Celá rodina si může užít pohodovou lyžařskou dovolenou v rodinné lyžařské oblasti Dachstein West! 160 kilometrů sjezdovek ve velkolepém prostředí, 70 moderních vleků, funparky a dětské lyžařské areály vás zvou k čisté zimní zábavě.

Na běžeckých tratích...

Rozsáhlá síť běžeckých tratí všech obtížností v Bad Goisern am Hallsättersee, Gosau am Dachstein a Obertraun vám umožní zažít zimu z té nejkrásnější stránky.  Predigstuhl nabízí širokou škálu běžeckých tratí ve výšce 1 000 metrů, přičemž výhledy na okolní hory v údolí Gosau jsou obzvláště okouzlující. Zvláštním zážitkem je jistě vysokohorská běžecká trasa na Dachstein Krippenstein - ve výšce 1 700 m se kloužete tichým horským světem a užíváte si chladného, čistého vzduchu a hřejivých slunečních paprsků.

Při túrách na sněžnicích a skialpech

Mimo sjezdovky nabízí tato rekreační oblast širokou škálu zimních aktivit pro začátečníky i profesionály v úchvatném přírodním prostředí. Nejméně 2 nové lyžařské túry na Hornspitz, pohodové půldenní túry nebo náročné vícedenní túry ve skialpinistickém Eldorádu na náhorní plošině Dachsteinu, stejně jako značené trasy pro sněžnice, nově značené túry na sněžnicích a lyžích na Predigstuhlu a túry na sněžnicích s průvodcem vám umožní ponořit se krok za krokem do zimního světa.